Lidl

i

Autor: Shutterstock Lidl

Mega promocja w Lidlu. Piwo ZA DARMO! Zobacz, kiedy i jak je dostać

2021-04-09 12:08

Piwo za darmo w Lidlu. Trzydniowa mega promocja trwa w najlepsze. Dzięki akcji sieci sklepów, przy kasie możesz otrzymać 2 butelki dowolnego piwa gratis. Promocja obowiązuje w dniach 8,9 i 10 kwietnia. Zobacz, co należy zrobić, aby skorzystać ze specjalnej oferty.

Dalszy ciąg niesamowitych promocji w sklepach sieci Lidl. Zakupy w dyskoncie zwykle oznaczają spore rabaty, ale równie często możemy wybrane produkty dostać za darmo. Tym razem Lidl przygotował miłą niespodziankę dla smakoszy piwa. Sieć w dniach 8, 9 i 10 kwietnia rozda miłośnikom chmielowego trunku 2 butelki całkowicie za darmo. Należy więc się pospieszyć!

ZOBACZ: Przedłużenie lockdownu i jazda samochodem. Wysokie mandaty za brak maseczki. Sprawdź zasady

Dzięki promocji Lidla, podczas zakupów ośmiu butelek piwa, dwie dowolne butelki trafią do nas za darmo. Co należy zrobić, aby otrzymać złocisty trunek? Na początku zaglądamy do naszej aplikacji Lidl Plus i szukamy kuponu promocyjnego. Co ważne, kupon promocyjny wyświetli się klientom, którzy wcześniej dokonywali podobnych zakupów. Przy kasie kupon aktywujemy. Pamiętajmy jednak, że można go wykorzystać tylko raz. 

Oferta specjalna Lidla dotyczy wszystkich dostępnych rodzajów piwa. Warto dodać, że piwa nie powinno zabraknąć, bo oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów. Jeśli zdecydujemy się na bardziej obfite chmielowe zakupy, czyli kupimy więcej, niż 8 piw, to w kasie zostanie naliczony rabat na 8 najtańszych piw. Korzystając z oferty specjalnej, za złociste trunki zapłacimy aż 25 proc. mniej.

Sonda
W którym sklepie są lepsze promocje - Lidl czy Biedronka?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze