Mega promocje w Netto. Tanie masło, arbuz za 1 zł, piwo za grosz!

2021-08-04 4:31
 W Krakowie sieć Netto uruchomi trzy sklepy. Są już terminy otwarcia
Autor: geograph.org.uk Trzy sklepy TESCO w Krakowie zmieniają szyld na Netto.

Netto stał się jednym z głównych dyskontów w Polsce dzięki przejęciu ok. 300 sklepów znikającej z naszego kraju sieci Tesco. Jak w innych sieciach możemy w Netto skorzystać z atrakcyjnych promocji na różnego rodzaju produkty spożywcze i przemysłowe. W najnowszej ofercie znajdziemy tanie mięso, masło czy owoce. Kupimy też w dobrej cenie kawę, lody i piwo. Sprawdź, co warto kupić w Netto

W każdy poniedziałek w sklepach sieci Netto startuje nowa promocja. I tym razem dzięki niej zrobimy zakupy zbytnio nie nadwyrężając naszych kieszeni.

Łopatka za 9 zł

Łopatkę wieprzową w promocji kupimy aż o 8 zł taniej, teraz kosztuje tylko 9,99 zł/kg. W tym tygodniu warto kupić parówki z szynki Krakus w cenie 3,99 zł, pod warunkiem, że kupimy 2 opakowania. Od czwartku 5.08. Netto promuje produkty na grilla. Karkówka wieprzowa w marynacie grillowej kosztuje 8,99 zł/600 g, kiszka ziemniaczana – 6,99 zł/580 g.

Hit promocji Pepco. Dzieci oszaleją. Bajkowe bluzy za super cenie

Tylko w czwartek doskonałą na grilla kiełbasę śląską kupimy za 7,99 zł za opakowanie o wadze 550 g a piwo Perła w butelce kupimy za 1 grosz. Tyle zapłacimy, jeśli wcześnie kupimy 3 butelki. Warto kupić też 2 x 4 -pak piwa Carlsberg, wtedy puszka jest cenie 1,99 zł.

Opłaca się kupić więcej

Wiele produktów kupimy dużo taniej pod warunkiem, że kupimy po dwa opakowania. W takiej promocji osełka masła ekstra, 300 g kosztuje jedynie 4,49 zł. Doskonały ser Królewski w plastrach marki Sierpc jest w cenie 3,29 zł/135 g, ser gouda w kawałku 350 g – 6,69 zł, a tuńczyk rozdrobniony w puszce 2,49 zł. Warto również kupić 2 opakowania kawy rozpuszczalnej Nescafe Classic, wtedy za jedno zapłacimy 14,99 zł i 2 czekolady marki Wawel za 2,39 zł, do wyboru mamy różne smaki.

Arbuz za 1 zł

Od czwartku soczysty arbuz kosztuje zaledwie 1,19 zł/kg, a ogórki gruntowe idealne za zakiszenia – 2,99 z/kg. Przez cały czas promocji brzoskwinie są w cenie 6,99 zł/kg. Niesamowicie tanie są polskie wczesne ziemniaki, zapłacimy za nie tylko 0,89 zł/kg. Warto też skusić się na lody Gelato Classic, dostępne tylko w Netto. Wybór smaków jest imponujący. Duże opakowanie (900 ml – 1000 ml) jest w cenie 8,99 zł. Tylko 60 groszy kosztuje lód Nerds, trzeba kupić opakowanie 12 sztuk za 5,99 zł. Niewiele droższe są lody Mini Mix. Opakowanie 12 szt. jest w cenie 7,99 zł.

Debata e-Polska. Rewolucja Cyfrowa III edycja. Rola technologii
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze