Niebezpieczny odkurzacz w sklepach Carrefour! Grozi wybuchem!

2020-02-07 8:02
Odkurzacz
Autor: BOSCH Wpływ na to, jak mocno odkurzacz będzie zasysał kurz, ma także budowa jego szczotki i rury

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów przestrzega klientów przed niebezpieczną wadą fabryczną w sprzedawanych w sieci Carrefour odkurzaczach. Bateria zamontowana w urządzeniu grozi wybuchem, co może skutkować poważnymi obrażeniami użytkownika. Carrefour zapewnia, że klienci, którzy zakupili odkurzacz mogą zgłosić się w celu zwrotu pieniędzy.

Według informacji udostępnionych przez UOKiK odkurzacze Klindo KVCM222P-18, o kodzie kreskowym 3615005680415 w wariancie z otwartą rączką posiadają niebezpieczną wadę fabryczna. Zamontowana bateria grozi wybuchem co może skutkować poważnymi uszkodzeniami ciała bądź mienia. Urządzenia można było dotychczas zakpić w popularnej sieci marketów Carrefour.

Czytaj także: Tak zmieniała się popularna aplikacja Google Maps w ciągu 15 lat [ZDJĘCIA]

Sprawdź także: Sprzedawcy i producenci elektronicznych papierosów chcą ograniczyć dostęp do produktów nieletnim

W sklepach sieci w całej Polsce pojawiły się informacje przestrzegające klientów, którzy zdążyli zakupić odkurzać, z prośbą o zaprzestanie zarówno ich używania jak i ładowania baterii. Urządzenie powinno zostać zwrócone do dowolnego marketu, gdzie konsumentom zostaną zwrócone pieniądze.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze