zakupy/sklepy spożywcze

i

Autor: shutterstock

Niedziela handlowa. Czy 29 sierpnia zrobisz zakupy?

2021-08-28 21:48

W tym roku mamy zaledwie 7 niedziel, w których nie obowiązuje zakaz handlu. Czy niedziela 29 sierpnia jest jedną z nich? Jak otwarte są tego dnia Lidl, Biedronka, Kaufland, Dino, Rossmann, Żabka? Sprawdź, czy w niedzielę zrobisz zakupy w markecie czy tylko w osiedlowym sklepiku prowadzonym przez właściciela

Niedzielami handlowymi nazywa się te niedziele, w które będą czynne sklepy typu Biedronka lub Lidl i galerie handlowe. W 2021 roku mamy wyjątkowo mało niedziel handlowych. Pierwsza niedziela handlowa nowego roku przypadła w niedzielę 31 stycznia i zgodnie z ustawą o ograniczeniu handlu w niedziele, była pierwszą z 7 niedziel handlowych w roku 2021.

Nadchodzą lata chude. Ponad 40 proc. Polaków ograniczy wydatki na podstawowe zakupy

Teraz najbliższa niedziela handlowa przypadnie już 29 sierpnia, a kolejna dopiero w... grudniu. Ale wtedy będzie można robić duże zakupy aż w dwie niedziele, bo niedzielami handlowymi będą te przypadające 12 i 19 grudnia, poprzedzające Boże Narodzenie. W najbliższą niedzielę zrobimy zakupy w sklepach takich jak: Lidl, Biedronka, Kaufland, Dino, Rossmann. Godziny otwarcia sklepów mogą być różne w różnych placówkach.

Niedziele handlowe 2021. W które niedziele tego roku sklepy będą otwarte?

i

Autor: Super Express Niedziele handlowe 2021. W które niedziele tego roku sklepy będą otwarte?

Pamiętajmy, nadal obowiązują w całej Polsce obostrzenia w handlu, także w niedziele. Na zakupach obowiązuje reżim sanitarny - maseczki, zachowanie dystansu, dezynfekcja rąk oraz limit osób, które mogą przebywać w danym sklepie.

Tańczące z promocjami (26.08.)
Sonda
Czy korzystasz ze sklepów, które otwarte są w niedzielę z zakazem handlu?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze