Lidl: oferta dla graczy i melomanów

i

Autor: Materiały prasowe Lidl: oferta dla graczy i melomanów

Nowa promocja Lidla. Melomani i gracze będą zachwyceni

2018-12-14 11:32

Święta już za pasem. To ostatni dzwonek aby pomyśleć o prezentach dla najbliższych. W tym czasie wiele sklepów przygotowało wyjątkowe oferty dla swoich klientów. Na półkach możemy znaleźć wiele gadżetów, które z pewnością spodobają się obdarowanym. Z ciekawą propozycją wyszedł w tym roku Lidl, w ofercie dla swoich klientów mają wyjątkowe smaczki, które ucieszą zagorzałych graczy i miłośników muzyki.

Już od 13 grudnia w ofercie Lidla można kupić wyjątkowe instrumenty. Znajdziemy między innymi ukulele (69,90 złotych), trąbka (499 złotych), gitara klasyczna (199 złotych) czy harmonijka (15,99 złotych). Każdy miłośnik muzykowania w domowych zaciszu i nie tylko znajdzie coś dla siebie.

To jednak nie wszystko, od poniedziałku 17 grudnia w sprzedaży pojawi się gramofon (499 złotych) wraz z szeroką ofertą płyt winylowych. Wśród aż 23 tytułów, możemy znaleźć takich wykonawców jak Anna Jantar, Zbigniew Wodecki, Jerzy Połomski czy Michał Bajor. Wszystkie płyty kosztować będą 44,99 złotych. Podstawowym elementem w przypadku płyt winylowych jest oczywiście gramofon – w Lidlu dostępny będzie Gramofon DT 250 z przedwzmacniaczem i złączem USB, które umożliwi łatwą digitalizację winyl

Lidl przygotował ofertę nie tylko dla melomanów ale także dla miłośników gier na konsole Xbox oraz Play Station. Fani znajdą w ofercie wiele popularnych tytułów takich jak „Shadow of Tomb Rider” czy „Call of Duty WWII”.

Wszystkie produkty dostępne będą do wyczerpania zapasów.

Najnowsze