12.11.2018 - WOLNY OD PRACY! Sejm przyjął uchwałę

i

Autor: Piotr Molecki/East News Sejm

Nowe 500 plus przed końcem roku? Politycy PiS nie mają wątpliwości

2019-01-24 14:19

Politycy Prawa i Sprawiedliwości ujawnili, że szykują przed jesiennymi wyborami "nowe 500 plus" - informuje portal Onet.pl. Wkrótce PiS zamierza przedstawić nowy superprogram, mający być równie spektakularny jak popularne świadczenie rodzinne.

PiS szykuje nowe 500 plus
W przyszłym miesiącu zaplanowano konwencję partyjną Prawa i Sprawiedliwości, która pierwotnie miała odbyć się w styczniu. Jednak ze względu na zabójstwo prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, zdecydowano o zmianie terminu - podaje Onet.pl.

Według informatorów Onetu, na polecenie Jarosława Kaczyńskiego, twarzą kampanii przed eurowyborami i wyborami parlamentarnymi zostanie premier Mateusz Morawiecki. - Stąd pod premiera szyte są najważniejsze propozycje gospodarcze i społeczne, które mają być asami w rękawie Prawa i Sprawiedliwości na zbliżające się wybory - podaje portal. 

Wśród prospołecznych propozycji, które mają pojawić się wyborczym programie PiS, wymienia się m.in. "znaczące podwyższenie kwoty wolnej od podatku", którą partia Kaczyńskiego obiecywała już w 2015 r. Jeszcze ciekawiej zapowiada się nowy superprogram, mający być równie spektakularny jak 500 plus. 

- dajemy sobie sprawę, jak wiele dobrego i jak ważny okazał się program 500 plus. Jeśli chcemy wygrać kolejne wybory, musimy Polakom pokazać, że wciąż dla nas najważniejsze są polskie rodziny, zwykłe Polki i zwykli Polacy - zdradza Onetowi jeden z czołowych polityków PiS.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze