Sklep

i

Autor: Paweł Nowak

Nowe promocje w Biedronce! Banany za 1,99 zł, Nutella za 8,99 zł i kapsułki do prania za 11,95 zł

2021-05-27 11:28

Biedronka lubi rozpieszczać klientów niezwykłymi promocjami. Nie inaczej jest tym razem. Jednak najnowsza promocja Biedronki związana jest ze szczególną okazją. Dlatego też wyjątkowe są obniżki cen produktów. W dniach od 27 do 29 maja, klienci mogą skorzystać z atrakcyjnych promocji, którymi objęte są m.in. banany w cenie 1,99 zł/kg, krem do smarowania Nutella 350 g w cenie 8,99 zł. A to nie wszystko!

NOWE PROMOCJE BIEDRONKI 27-29.05

Trzecia franczyzowa placówka sieci Biedronka wystartowała 27 maja w miejscowości Kruklanki koło Giżycka. Została wyposażona nie tylko w ekologiczne rozwiązania, ale także w tradycyjną ladę ze świeżym mięsem, wędlinami i serami na wagę. Z okazji otwarcia, sieć Biedronka przygotowała wiele atrakcyjnych promocji. Z jej oferty ucieszą się nie tylko okoliczni mieszkańcy, ale także turyści tłumnie odwiedzający Mazury w letnim sezonie. Z okazji otwarcia, w dniach od 27 do 29 maja, klienci mogą skorzystać z atrakcyjnych promocji, którymi objęte są m.in. banany w cenie 1,99 zł/kg, krem do smarowania Nutella 350 g w cenie 8,99 zł., czekolada Wedel 80-100 g w cenie 2,49 zł przy zakupie dwóch sztuk oraz kapsułki do zmywarki Finish Quantuum Max 27 szt. w cenie 11,95 zł za opakowanie przy zakupie dwóch sztuk.

SPRAWDŹ KONIECZNIE: Bezwarunkowy dochód podstawowy lepszy niż 500 Plus: 1200 zł dla każdego Polaka

W wyjątkowo atrakcyjnych cenach dostępne też będą wybrane produkty z lady tradycyjnej. Kiełbasę czereśniową wędzoną dostaniemy 50% taniej (17,49 zł/kg, zamiast 34,90 zł/kg). Ser królewski Sierpc będzie można kupić o 28% taniej (19,99 zł/kg, zamiast 27,90 zł/kg). Filet z piersi kurczaka w cenie 10,99 zł/kg oraz szynkę wieprzową bez kości: w specjalnej cenie 9,99 zł/kg.

ZOBACZ: Zakaz sprzedaży papierków po lodach Ekipy! Produkt trafił na listę przedmiotów zakazanych

Ranking sklepów internetowych. Które z nich cieszą się największą popularnością?

Najnowsza placówka sieci Biedronka znajduje się w samym centrum Kruklanek, i zaprojektowana jest zgodnie z najnowszym standardem sieci. Oznacza to m.in. ekologiczne rozwiązania wewnątrz sklepu, wyeksponowane strefy promocji, kwiatów oraz przejrzyste ustawienie wysp na owoce i warzywa. Dla wygody klientów wprowadzony został podział stanowisk na owocowe, warzywne oraz produkty delikatne, czyli wymagające przechowywania w niższej temperaturze. Zastosowane zostało energooszczędne oświetlenie typu LED, zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Sklep wyposażono też w ekologiczne urządzenia chłodnicze, działające w oparciu o gaz CO2. Nowa placówka posiada dodatkowo inteligentny system komunikacji dźwiękowej, informujący o aktualnych promocjach, wolnych kasach czy gotowym wypieku świeżego pieczywa. Powierzchnia sali sprzedaży wynosi ok. 500 m2. Sklep zawdzięcza nowoczesny i przestronny wygląd zupełnie nowym systemom regałów i półek. Na miejscu można kupić także świeżo wypiekane pieczywo oraz produkty piekarnicze od lokalnych dostawców. W nowej placówce znajdują się 3 kasy obsługowe.

Sonda
Czy korzystasz z promocji w Biedronce?

Biedronka. Godziny otwarcia sklepu

- Franczyzę w Biedronce cechuje przede wszystkim elastyczność i przyjazny model współpracy. Oferta skierowana jest zarówno do osób z doświadczeniem w handlu ale również do tych, którzy tę przygodę zaczynają. Dzięki franczyzie sieć otwiera się na współpracę z lokalnymi przedsiębiorcami, najlepiej znającymi potrzeby swoich bliskich sąsiadów oraz mieszkańców, w tym przypadku również turystów odwiedzających Kruklanki - komentuje Ewa Micińska, dyrektor ds. rozwoju biznesu w sieci Biedronka. Biedronka w Kruklankach przy ul. 22 Lipca 4 jest czynna od poniedziałku do soboty w godz. od 06:00 do 22:00, w piątki i soboty od 06:00 do 23:30 a w niedziele w godz. od 07:00 do 21:00.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze