Lody Ekipy Friza na Śląsku. Gdzie kupić? Każdy dzieciak chce je mieć. Znikają w błyskawicznym tempie

i

Autor: Mat. prasowe Lody Ekipy Friza na Śląsku. Gdzie kupić? Każdy dzieciak chce je mieć. Znikają w błyskawicznym tempie

Zakaz sprzedaży papierków po lodach Ekipy! Produkt trafił na listę przedmiotów zakazanych

2021-05-27 13:23

To musiało się tak skończyć? Lody Ekipy Friza cieszyły się niesamowicie wielką popularnością wśród młodych konsumentów. Doszło do tego, że w sieci handlowano także papierkami po lodach. Szaleństwo wokół lodów Ekipy trwało w najlepsze od kilku tygodni, ale teraz zostało ukrócone. Opakowania po lodach Koral Ekipa trafiły na listę przedmiotów zakazanych! Co to oznacza?

Handel papierkami po lodach Koral Ekipa zakazany

W ostatnich dniach serwis ogłoszeniowy OLX zaktualizował listę "przedmiotów zakazanych", czyli takich, których nie można wystawiać na sprzedaż portalu - informuje serwis wirtualnemedia.pl. Tym samym papierki po lodach Ekipy Friza znalazły się obok takich zakazanych ofert jak: usługi cofania liczników, przeterminowanych leków, kosmetyków, żywności czy mułów węglowego. Nie znamy powodów tej decyzji serwisu OLX, ale na podobny krok nie zdecydowało się Allegro. Rzecznik spółki cytowany przez Business Insider Polska, stwierdził, że "zainteresowanie tematem słabnie". Pojawia się coraz mniej ogłoszeń, które są coraz rzadziej wyszukiwane.

ZOBACZ: Nowe promocje w Biedronce! Banany za 1,99 zł, Nutella za 8,99 zł i kapsułki do prania za 11,95 zł

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Skąd taka popularność lodów Ekipy? Kim jest Friz?

Wszystko zaczęło się pod koniec marca bieżącego roku. To wtedy na rynek trafiły lody Ekipa produkowane przez Koral, ale popularność zyskały dzięki współpracy ze znanym youtuberem Frizem. Produkt z miejsca stał się hitem sprzedażowym i gdy tylko pojawiał się w sklepach, dochodziło do przepychanek między zainteresowanymi klientami. Friz przekonywał, że nie nadąża z produkcją. W Internecie rozpoczęło się swoiste polowanie na sklepy, w których są one sprzedawane. Interes szybko zwietrzyły duże sieci takie jak Biedronka, czy Lidl i wprowadziły je do swojej oferty.

Sonda
Jadłeś/aś już lody Ekipy?

Czym jest Ekipa Friza?

Jest to zespół polskich youtuberów, a także influencerów, który od kilku lat zyskuje coraz większą popularność wśród młodzieży w kraju. Ekipa Friza swoje początki datuje na połowę 2018 roku kiedy to na YouTube pojawił się pierwszy nagrany przez nich film. Do dnia dzisiejszego kanał zdobył już ponad 1,5 miliona subskrybentów oraz 150 milionów odsłon. "Ekipa" postanowiła przekuć swój sukces w dobrze funkcjonujące przedsiębiorstwo, dlatego oprócz filmów na YouTube postanowili nagrać kilka singli (niedługo wydany zostanie pierwszy album studyjny), mają swoją linię ubrań, a od niedawna rozpoczęli współpracę z firmą Koral, która sprzedaje lody Ekipy Friza. Wciągu kilku dni zdobyły one olbrzymią popularność w całej Polsce. Od 2020 roku Ekipa mieszka we wspólnej willi, która mieści się pod Krakowem. jej wybudowanie kosztowało 10 milionów złotych. 

Kilka miesięcy temu Ekipa Friza postanowiła założyć spółkę, która nosi nazwę Ekipa Holding, według ostatniej wyceny, firma warta jest już ok 145 miliony złotych. Ekipa Holding zamierza niedługo wejść na giełdę. Spółka współpracuje już z deweloperami gier All In! Games, a także T-Bull. kipa Friza posiada również swój własny sklep internetowy, sprzedający odzież oraz gadżety związane z youtuberami, Ekipatonosi.pl. 

Najnowsze