Nintendo pokazało nową konsolę

i

Autor: materiały prasowe

Observer: Polska gra trafi na Nintendo Switch w limitowanej edycji

2020-07-10 13:35

Wielokrotnie już wydawany "Observer" trafi na kolejną platformę. Polskie studio Bloober Team zapowiedziało wydanie gry na Nintendo Switch. Co ważne, produkcja krakowskiego studia zostanie wydana w limitowanej, kolekcjonerskiej edycji pudełkowej.

Pudełkowy "Observer" na Nintendo Switch ukaże się już w IV kwartale 2020 roku. Tak przynajmniej będzie w Stanach Zjednoczonych, ponieważ krakowskie studio na razie nie ujawniło nic na temat europejskiej premiery edycji kolekcjonerskiej. Gra kosztować ma 34,99 dolarów, a za dystrybucję odpowiadać będzie Limited Run Games, czyli firma, która wcześniej wydała "Layers of Fear" na PS4.

– Kontynuujemy promocję Observera, ponieważ jak każda nasza gra jest on w pewnym sensie ponadczasowy i pomimo upływu lat wciąż może przyciągnąć nowych graczy. Świetnie sprawdza się na każdej konsoli, na której się ukazał, szczególnie na Nintendo Switch. Sądzimy, że wydanie edycji limitowanej jego wersji właśnie na tę konsolę to spełnienie marzeń najbardziej zagorzałych fanów gry – mówi Piotr Babieno, prezes Bloober Team.

ZOBACZ TEŻ: Polscy twórcy gier nie boją się koronawirusa. W tej branży ostatnie wydarzenia to złoty okres

Darmowe gry na telefon [SuperNERD odc. 16]

Obsypany nagrodami "Observer" po raz pierwszy został wydany w 2017 roku, na komputery osobiste. Rok później gra trafiła na PlayStation 4. Wersja pudełkowa na konsolę Sony również była limitowana - ukazało się zaledwie 4000 pudełek. Wkrótce gra ma  trafić także na konsole nowej generacji w formie remastera "Observer: System Redux". Jak chwali się Bloober Team, to pierwsza polska produkcja, która została oficjalnie zapowiedziana wyłącznie na konsole nowej generacji.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze