PEPCO sklep handel promocje

i

Autor: PEPCO/materiały prasowe PEPCO sklep handel promocje

Pepco otwiera sklep online. Gdzie w internecie kupisz rzeczy z Pepco

2021-10-19 16:37

Pepco otwiera sklep w internecie. Miłośnicy produktów z tego sklepu będą mogli wybierać do woli w bogatej ofercie sklepu. Jak wirtualny sklep Pepco będzie działał w praktyce? Wystarczy wejść na jedną z ośmiu ikon platform sprzedażowych i automatycznie trafić do sekcji z produktami Pepco na wybranej platformie. Sprzedaż on-line znacznie przyspieszyła w dobie pandemii. Mówi się o przyspieszeniu procesów technologicznych w handlu nawet o 5 lat.

Pepco cieszy się dużym uznaniem wśród konsumentów w Polsce. Co ciekawe, wszystko wskazuje na to, że niebawem produkty tej sieci powszechnie będą dostępne w internecie. Jak przypomina portal dlahandlu.pl., sieć rozważała różne modele wdrożenia e-commerce i finalnie zdecydowano o rozpoczęciu współpracy z serwisem shumee.pl. Umożliwia to klientom dokonywanie zakupów w Pepco on-line na kilku różnych istniejących już platformach sprzedażowych. Cytowany przez portal przedstawiciel Pepco przyznał, że firma od jakiegoś czasu analizowała dane i przyglądała się rynkowi. Okazało się, że aż 71% polskich klientów sklepów Pepco równolegle robi także inne zakupy on-line. Co ciekawe, to znacznie więcej niż na innych rynkach europejskich, gdzie średni odsetek kupujących w internecie wśród klientów tej sieci wynosi 55%.

Jak będą wyglądały zakupy w Pepco on-line w praktyce? Proces zakupowy ma być intuicyjny. Jak podaje dlahandlu.pl., wystarczy wejść na stronę www.PEPCO.pl/zakupy-online i kliknąć w jedną z ośmiu ikon platform sprzedażowych. Klient automatycznie jest przekierowany do sekcji z produktami Pepco na wybranej platformie, gdzie może przeglądać i zamawiać produkty z oferty sieci. Do wyboru jest zawsze kilka sposobów otrzymania zakupów m.in.: do automatu na paczki, kurierem.

Klient może również skorzystać bezpośrednio ze swojego ulubionego sklepu on-line, wpisując w jego wyszukiwarce słowo ‘Pepco’ i dalej filtrując według własnej listy zakupów czy preferencji.

EKG 2021. Polski miliarder Rafał Brzoska: pieniądze nie są najważniejsze
Sonda
Robisz zakupy w Pepco?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze