Biedronka rusza z programem dla pracowników

i

Autor: SHUTTERSTOCK Biedronka rusza z programem dla pracowników

Promocje Biedronka. Nie przegap! Arbuz i szynka za 1 zł, zupy, jogurty i lody za darmo!

2021-07-12 4:18

Takich promocji, jak te najnowsze w Biedronce nie można ominąć. Cały czas możemy dostać vouchery na kolejne zakupy i dodatkowo zrobić zakupy w atrakcyjnych cenach. Tani jest żółty ser, mięsa, jajka, warzywa i owoce. Pod pewnymi warunkami produkty marki Krakus, domowe zupy , jogurty czy lody dostaniemy w prezencie

W lipcu kupując wybrane produkty z kartą Moja Biedronka dostaniemy voucher na kolejne zakupy. Do środy 14.07. voucher o wartości 6 zł mamy za zakup Nutelli, oraz vouchery o wartości 50 proc. wydanej kwoty na wszystkie pierogi Nasze Smaki oraz za wszystkie produkty Nivea. Z voucherów  w sklepach Biedronki możemy skorzystać w ciągu dwóch dni od ich otrzymania.

Marka Krakus w prezencie

Bardzo dobra promocja na wszystkie produkty marki Krakus. Jak kupimy 2 opakowania, następne dostaniemy za darmo. Możemy dowolnie mieszać, konieczna jest karta Moja Biedronka. Dobrą cenę ma karkówka wieprzowa – 9,49 zł/kg (z kartą) i mięso mielone z łopatki wieprzowej i wołowiny – 5,99 zł/500 g. Tyle samo zapłacimy za opakowanie 500 g mięsa z uda kurczaka.

Czy czeka nas drożyzna? NBP ujawnia kondycję naszych finansów

Z karta Moja Biedronka w promocyjnej cenie jest szynka ogonówka – 0,99 zł/100 g i boczek w plastrach – 1,39 zł/100 g. Warto też kupić z rabatem wędliny Nature – bez konserwantów i dodatków. Schab wędzony lub szynka kosztuje 2,99 zł/100 g, jak kupimy 2 opakowania, parówki Głodniaki – 2,69 zł.

Arbuz i jajka za grosze

W wyjątkowo dobrej promocji jest idealny na upały soczysty arbuz – tylko 1,25 zł/kg. Taniej kupimy brzoskwinie paraguayo – 5,99 zł/kg, kiwi – 8,90 zł/kg, kalafiora – 2,99 zł za sztukę i włoszczyznę - 3,99 zł za pęczek. Promocja 2 +1 gratis obejmuje wszystkie pyszne domowe zupy, czyli kupują dwa dowolne produkty, trzeci dostaniemy w prezencie.

Taka sama promocja: 2+1 gratis dotyczy jogurtów Skyr fruvita. Smaki możemy dowolnie mieszać. Warto też kupić 2 opakowania jogurtów Jogobella, 400 g, zapłacimy wtedy za 1 jogurt tylko 1,99 zł. Jak kupimy 3 opakowania jajek 10 szt, to w przeliczeniu jedno jajko jest w cenie 35 groszy, trzeba mieć kartę Moja Biedronka, podobnie, żeby skorzystać z promocji na żółty ser w plastrach. Kupując 2 opakowania po 500 g, w przeliczeniu za kg zapłacimy 12,98 zł.

Lody za darmo

Drugie opakowanie dowolnych lodowych wielopaków kupimy aż o 70 proc. taniej. Mniej zapłacimy tylko z karta Moja Biedronka. Mamy również okazję dostać aż 4 lody Koral za darmo. Wystarczy, że kupimy 4 świderki czy kostki śnieżne tej marki, a 4 kolejne są gratis. To nie koniec lodowych promocji. Przy zakupie 2 opakowań sorbetów premium Marletto, jedno kosztuje 6,99 zł.

Debata e-Polska. Rewolucja Cyfrowa III edycja. Rola technologii
Sonda
Czy posiadasz Kartę Moja Biedronka?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze