Rossmann wprowadza limit artykułów higienicznych na osobę

i

Autor: Wikimedia Commons: Warszawska róg Szerokiej w Tomaszowie Mazowieckim, w województwie łódzkim Rossmann w Olsztynie wprowadził limit artykułów higienicznych na osobę

Promocje Rossmann: minus 60 procent na kosmetyki do makijażu. Od kiedy? Jakie zasady?

2020-10-13 12:03

Rossmann rusza ze swoją najbardziej popularną akcją promocyjną. Już od kilku lat, wiosną i na jesieni wszyscy klienci czekają, aż drogeria ogłosi gigantyczne rabaty na kosmetyki do makijażu. W pierwszych edycjach akcji Rossmann oferował promocje w wysokości 55 proc. upustu, jednak od dłuższego czasu zmieniono jej zasady i poszczególne kosmetyki objęte są różnymi rabatami. Zobacz, od kiedy rusza w Rossmannie promocja minus 60 proc. na produkty do makijażu.

Zapewne wiele osób z niecierpliwością czeka, aż Rossmann ogłosi swoją wielką promocję na kosmetyki do makijażu. W sieci pojawiły się pierwsze szczegóły jak będzie ona wyglądać. Według tychże doniesień zniżki w wysokości 60 proc. na „kolorówkę” wystartują 16 października. Na czym będzie polegać tegoroczna edycja i jakie kosmetyki będą objęte promocjami?

Zobacz również: Godziny dla seniorów: Mają pretensje, bo starsi mogą zrobić bezpiecznie zakupy

Promocja minus 60 proc. na kosmetyki do makijażu, jakie zasady?

W minionym czasie Rossmann rozpieszcza swoich klientów promocjami. Użytkownicy aplikacji Klub Rossmann mogą korzystać z rabatów dostępnych w Lista + oraz programów 2+2 na poszczególne produkty. Promocja minus 60 proc. na kosmetyki do makijażu rozpocznie się 16 października w piątek i potrwa do końca miesiąca. Zapewne rabaty naliczane będą zarówno podczas zakupów stacjonarnych oraz w drogerii internetowej, a produkty objęte zniżkami będą odpowiednio oznakowane. Zapewne jednak, tak jak w poprzednich edycjach taniej kupimy między innymi podkłady, korektory, tusze do rzęs czy pomadki. Na szczegółowe informacje trzeba jednak wciąż poczekać, aż Rossmann sam je ogłosi.

Czytaj także: GIGA promocje w Biedronce. Masło za 3 złote, łosoś za 4 złote i boczek za złotówkę

Sonda
Czy uważasz, że zamiast godzin dla seniorów, rząd powinien na nowo wprowadzić handel w niedziele?
Nowy sprzęt trafi do dwóch rzeszowskich szpitali
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze