Biedronka

i

Autor: SHUTTERSTOCK SZALONE promocje w Biedronce! Lody i mięso za 1 zł, kiełbasa i piwo ZA DARMO

Proszek do prania za darmo w Biedronce! Sprawdź, co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji

2021-05-18 15:22

Do doskonałych promocji Biedronka zdążyła nas przyzwyczaić. Wszyscy klienci sieci sklepów popularnego dyskontu świetnie wiedzą że mogą kupić tam produkty w dobrych cenach. To nie tylko artykuły spożywcze, ale też chemia gospodarcza, kosmetyki, książki, zabawki czy odzież. W najnowszej promocji znaleźliśmy prawdziwy hit. Biedronka tym razem rozdaje różne rodzaje cenionego ze względu na wysoką jakość proszku do prania Persil. Zobacz, co trzeba zrobić, że dostać go za darmo.

W najnowszej promocji Biedronki, trwającej od poniedziałku 17 maja, mamy wiele produktów spożywczych w obniżonych cenach. Tańsze są też kosmetyki, pasty do zębów czy środki do higieny intymnej. Duże rabaty są na płyny, kapsułki czy żele do prania i płukania tkanin

Persil za darmo

Jest wśród nich wielki przebój, czyli proszek Persil z technologią Deep Clean, który możemy dostać za darmo. A opakowanie jest ogromne - aż 1,755 kg. Warunki promocji są proste. Wystarczy kupić jedno opakowanie, aby drugie było gratis. Cena regularna to 31,99 zł za opakowanie, a w tej promocji tylko 16,00 zł. Do wyboru mamy różne rodzaje do parania białych tkanin i do kolorów.

ZOBACZ: IKEA wycofuje popularne produkty ze sprzedaży! Są niebezpieczne! Sprawdź, czy nie masz ich w domu! [ZDJĘCIA]

Opłaca się też kupić koncentrat do płukania tkanin Eden lub Eden Sensitive, 1,8 l. Za jedno opakowanie zapłacimy tylko 5,99 zł. Pod warunkiem, że kupimy dwa opakowania.

proszek Persil 1+1 gratis

i

Autor: materiały prasowe proszek Persil 1+1 gratis

W promocji jest też koncentrat do płukania tkanin Silan, opakowanie o pojemności aż 1,8 l. Do wyboru mamy różne rodzaje. Drugi płyn jest aż 96 proc. tańszy. W przeliczeniu, jak kupimy dwa opakowania, to za jedno zapłacimy jedynie 7,99 zł.

Sonda
Gdzie najczęściej robisz zakupy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze