Przerwy w znanych bankach. W weekend nie zrobisz przelewu

2020-08-07 18:10 Karolina Januszek
Zmiana w bankomatach w całym kraju. Od teraz można wypłacić nowy banknot
Autor: pixabay.com Zmiana w bankomatach w całym kraju. Od teraz można wypłacić nowy banknot

Raz na jakiś czas banki planują przerwy techniczne i naprawy swoich systemów. Warto śledzić komunikaty w tej sprawie bowiem może czekać nas przykra niespodzianka i nie będziemy mogli zrealizować płatności lub też wypłacić pieniędzy z bankomatu. W najbliższy weekend, prace modernizacyjne zaplanował między innymi BNP Paribas, ING Bank Śląski i Alior Bank.

Korzystanie z przelewów elektronicznych i płatności bezdotykowe to teraz najczęściej wykorzystywane sposoby płacenia. Dużo więcej zakupów robimy teraz za pośrednictwem internetu, a w placówkach stacjonarnych korzystamy w kart płatniczych. Warto jednak wiedzieć, że w najbliższy weekend, prace modernizacyjne zaplanowało kilka znanych banków. - Santander, Alior Bank, ING, Pekao SA oraz BNP Paribas.

Czytaj również: Lidl rozdaje skarbonki. Zobacz, jak je zdobyć

BNP Paribas

BNP Paribas swoje prace modernizacyjne rozpocznie już w piątek, 7 sierpnia. Tego dnia klienci od godziny 22:00 do 23:00 nie będą mogli zalogować się do serwisu bankowości internetowej BiznesPl@net.

ING Bank Śląski

W nocy z piątku (7 sierpnia) na sobotę (8 sierpnia) od północy do godziny 4:00 klienci ING Banku Śląskiego nie zapłacą w internecie kartą w 3D Secure. Dodatkowo, w sobotę, 8 sierpnia od godziny 8:00 do 18:00 niedostępny będzie moduł Makler w systemie bankowości internetowej oraz aplikacja ING Makler Mobile. W nocy z niedzieli, 9 sierpnia na poniedziałek,10 sierpnia od godziny 0:00 do 1:00 wystąpią problemy podczas płatności kartami w systemie bankowości internetowej.

Sprawdź także: Na te produkty w czasie pandemii Polacy wydają więcej. Zaskakujące dane

Alior Bank

Od piątku, 7 sierpnia od godziny 23:00 do niedzieli, 8 sierpnia do godziny 07:00 wystąpią utrudnienia w korzystaniu z systemów bankowości internetowej.

Santander Bank Polska

W nocy z soboty, 8 sierpnia na niedzielę, 9 sierpnia prace serwisowe będą prowadzone w dwóch turach: od 0:00 do 1:00 i od1:00 do 3:00. Podczas pierwszej klienci nie skorzystają z bankowości internetowej, aplikacji mobilnej, nie będą działać karty ani płatności  BLIKIEM, nie wypłacimy również gotówki z bankomatu, nie zlecimy przelewu natychmiastowego oraz nie zapłacimy Przelewem24.

Luksusy w PRL. Życie jak w madrycie!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze