SG Quiz

i

Autor: SE

QUIZ: "Testy na COVID bolą". Ile dziś warte jest 12 gr Kazika? Uważnie śledziłeś ten tydzień?

2021-11-27 10:53

Przed Wami niezwykle wymagający quiz. Mijający tydzień był pełen emocjonujących wydarzeń i wypowiedzi. Politycy nie przebierali w słowach, w kraju i na świecie wrzało. Czy uważnie śledziliście te wydarzenia? Jeśli jesteście uważnymi obserwatorami życia publicznego, sprawdźcie się w naszym quizie!

Ale to był tydzień! Jak w każdy weekend zapraszamy was do sprawdzianu wiedzy z bieżących wydarzeń. Tylko najbardziej zaangażowani obserwatorzy zdobędą maksymalną liczbę punktów! Pamiętacie co poseł Konfederacji powiedział o testach na koronawirusa? A może bardziej interesowały was wydarzenia gospodarcze? Tych także nie brakowało, począwszy od opinii ZUS na temat emerytur stażowych, kończąc na ciętych komentarzach jednego z europosłów na temat prezydenta. Tymczasem inny polityk na polskich ulicach pozwolił sobie na zbyt dużą prędkość.

Śledziliście te wydarzenia? Myślicie, że nadążacie za wszystkim? SPRAWDŹCIE SIĘ W NASZYM QUIZIE! Czy uda ci się zdobyć komplet punktów? Łatwo nie będzie, ale to naprawdę możliwe! Powodzenia!

 QUIZ ROZWIĄŻECIE PONIŻEJ

Quiz. Najważniejsze wydarzenia tygodnia

Pytanie 1 z 14
Od stycznia 2022 roku rodzice dostaną kolejny dodatek na dzieci. Co to takiego?

Potrzebujesz kolejnych wyzwań? SPRAWDŹ INNE QUIZY

QUIZ: Biznes i prowadzenie interesów w PRL. Nie było to łatwe, podobnie jak 10/10 w tym quizie

Tańczące z promocjami 26.11
Sonda
Czy masz plany na nadchodzący weekend?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze