Pepco

i

Autor: shutterstock Pepco

Rewelacyjna promocja Pepco. Zastawa na piknik już za kilka złotych!

2022-05-06 15:56

Nowa, wiosenna promocja Pepco trwa w najlepsze. Znajdziemy w niej nie tylko dobrą i modną odzież dla dorosłych i dla dzieci. Sieć przygotowała też bogatą ofertę akcesoriów na piknik. Ceny gadżetów zaczynają się już od 4 złotych. Zobacz promocję Pepco, w której zastawę na piknik nabędziesz za zaledwie kilka złotych!

Wiosenna promocja w Pepco rozpoczęła się 5 maja i potrwa do 18 dnia tego miesiąca. Popularna sieć oferuje modną odzież idealna na tą porę roku dla dzieci, pań i panów. Wyjątkowo bogata jest promocja artykułów na majowy piknik. Torba termiczna zapinana na suwak, wzory do wyboru cytryna lub arbuz kosztuje 17 zł. Szklaną butelkę, ze sznureczkiem w nakrętce i w zdejmowanym pokrowcu z uchwytem i nadrukiem, poj. 550 ml, kupimy za 15 zł.

Skandalicznie niskie oprocentowanie lokat. Piotr Müller o możliwych podwyżkach

Świetnym gadżetem jest duży słoik z kranikiem o pojemności 3,8 litra, z metalową zakrętką .Kupimy go za 20 zł. A słoik ze słomką o poj. 500 ml, z metalową zakrętką kosztuje tylko 4 zł, a butelka z chłodzącymi kostkami, z pokrywką, poj. 1,5 l – 9 zł. Na piknik przyda się też obrus z ceraty biały z nadrukiem o wymiarach 140 x 180 cm w cenie 15 zł.

Pepco zastawa na piknik

i

Autor: Materiały prasowe / Pepco Pepco zastawa na piknik

Hitem promocji jest zastawa piknikowa, plastikowa, przezroczysta, z wytłaczanym wzorem. Do wyboru mamy

* szklanka do zimnych napojów, poj. 480 ml – 4 zł,

* talerz deserowy, o średnicy 20 cm – 5 zł,

* salaterka, o średnicy 15 cm – 5 zł,

* karafka, poj. 1 l – 9 zł

* salaterka, o średnicy25 cm – 10 zł.

Tańczące z Promocjami 05.05.22
Sonda
Co najczęściej kupujesz w Pepco?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze