rossmann

i

Autor: se

Rossmann z promocjami dla seniorów! Można oszczędzić WIELKIE pieniądze

2020-10-15 17:16

Już w piątek, 16 października Rossmann rusza ze swoją najbardziej popularną akcją promocyjną. Już od kilku lat, wiosną i na jesieni wszyscy klienci czekali, aż drogeria ogłosi gigantyczne rabaty na kosmetyki do makijażu. Podczas najbliższej edycji przecenionych będzie ponad 2700 produktów, z czego, aż nich nawet o 60 proc. To jednak nie wszystko, od czwartku 15 października obowiązują godziny dla seniorów, a wiele sklepów decyduje się na wprowadzenie dodatkowych promocji dla osób starszych. Takie rabaty przygotował również Rossmann. Zobacz, na jakie zniżki mogą liczyć seniorzy w popularnej drogerii.

Wraz z gwałtownie rosnącą liczbą chorych na COVID-19 rząd wprowadza koleje obostrzenia. Od czwartku, 15 października w dni powszednie obowiązują tak zwane godziny dla seniorów. W godzinach 10:00-12:00 w sklepach spożywczych, aptekach, drogeriach oraz w placówkach Poczty Polskiej zakupy mogą robić jedynie osoby powyżej 60 roku życia. Wiele popularnych sklepów z tej okazji przygotowało również specjalne promocje dedykowane seniorom. Tak też jest w Rossmannie. Od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 12:00 każdy senior otrzyma 10 proc. rabatu na swoje zakupy. Co ważne, zniżka ta łączy się z innymi promocjami i obowiązuje jedynie w sklepach stacjonarnych. Akcja trwa do końca października.

Zobacz również: Lidl - promocje dla osób starszych. Kupony zakupowe w godzinach dla seniorów

Promocja minus 60 proc. na kosmetyki do makijażu, jakie zasady?

Promocja minus 60 proc. na kosmetyki do makijażu rozpocznie się 16 października w piątek i potrwa do końca miesiąca. Rabatem będą objęte wszystkie produkty do makijażu, czyli ponad 2700 artykułów, z czego aż 1434 kupimy o 60 proc. taniej. Na pozostałe produkty zostaną naliczone rabaty od 25 do 46 proc. Promocja nie łączy się z innymi zniżkami, ale co ważne łączy się z rabatami dedykowanymi seniorom.

Sprawdź także: Ukraińscy lekarze odciążą służbę zdrowia w Polsce? Na przeszkodzie stoją procedury

Studenci AGH pokazali swoje talenty
Najnowsze