Biedronka i PIZZA ZA ZŁOTÓWKĘ! Sprawdź, jak ją dostać

2020-02-24 11:29
Pizza
Autor: Pixabay

Dobra wiadomość dla miłośników włoskiej kuchni. W nowej gazetce Biedronki pojawiła się promocja, zgodnie, z którą pizzę można kupić za jedynie 1 złoty.

Promocja w Biedronce na pizzę
Włoska kuchnia należy do jednych z najsmaczniejszych na świecie. Wszyscy znają i kochają pizzę. Dla wszystkich miłośników południowych smaków Biedronka wprowadza nową promocję! Od 24 lutego do 29 lutego, lub do wyczerpania zapasów, w Biedronce będzie trwało wielkie święto dla miłośników pizzy. W bieżącej promocji okrągłe ciasto można kupić za złotówkę. Chodzi o opakowanie pizzy Gustobelle o wadze 375 g. Jest jeden warunek - trzeba kupić jedno opakowanie w cenie regularnej (6,99 zł), aby drugie kupić w cenie promocyjnej. Promocją objęte są picce capricciosa i pepperoni.

ZOBACZ TAKŻE: Polacy mają nowe danie narodowe. Nie uwierzysz, jakie

Biedronka w tym tygodniu zaskakuje, jak zawsze, promocjami. Klienci sieci należącej do Jeronimo Martins Polska tym razem nie tylko będą mogli taniej wiele produktów objętych akcją "Ale tydzień". W asortymencie znalazły się m.in. promocje na soki Riviva (drugie opakowanie o 40 proc. taniej) czy masło Mleczna dolina (26 proc. taniej przy zakupie trzech sztuk z kartą Moja Biedronka). Obniżono także ceny kosmetyków Fa, Syoss, Gliss Kur, Schauma i Taft. Drugie opakowanie takiego samego produktu kupimy o 60 proc. taniej.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze