Żabka

i

Autor: Paweł Dąbrowski/SUPER EXPRESS

Handel

Sklep Żabka tylko dla wybranych. Kto może tam zrobić zakupy?

2023-01-08 21:35

W serwisie Wykop pojawiło się zdjęcie z katowickiego osiedla Dębowe Tarasy. Widać na nim Żabkę za ogrodzeniem. Na ogrodzeniu powieszono znak: "Sklep Żabka tylko dla mieszkańców osiedla". Pod zdjęciem pojawiło się dziesiątki komentarzy. Wiele osób oburzyło się tym pomysłem i zakazem dla osób postronnych.

Żabka dla wybranych 

Jak informuje portal o2.pl, osiedle jest zamknięte. W serwisie Wykop pojawiło się zdjęcie z osiedla Dębowe Tarasy w Katowicach.

-Widać na nim Żabkę za ogrodzeniem. Na ogrodzeniu powieszono znak: "Sklep Żabka tylko dla mieszkańców osiedla".Znajduje się w nim kilkaset mieszkań. Pod zdjęciem pojawiło się dziesiątki komentarzy. Wiele osób oburzyło się tym pomysłem i zakazem dla osób postronnych. Niektórzy wykazali się jednak większym zrozumieniem i pomysł pochwalili- czytamy na portalu. 

Portal przy tym informuje, że średnia ocen tej konkretnej Żabki w Google wynosi zaledwie 2,5. Mieszkańcy Katowic skarżą się, iż jest to sklep tylko dla wybrańców. - Tylko dla osób z osiedla, ochrona nie wpuszcza. Mega lipa - piszą. Jak wynika z komentarzy, sytuacja może trwać już od kilku miesięcy.  

Tańczące z promocjami 03.01.2023
Sonda
Byliście już w nowej Żabce Eko Smart?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze