Święto Niepodległości 2021. Gdzie zrobisz zakupy 11 listopada?

2021-11-10 10:35
Żabka
Autor: Materiały prasowe Żabka

Narodowy Dzień Niepodległości obchodzimy 11 listopada. Ten dzień jest ustawowo wolny od pracy i zajęć w szkołach. Zamknięte są też centra handlowe, sklepy sieciowe, supermarkety czy markety budowlane. Zakupy warto więc zrobić dzień wcześniej. Ale jeśli o czymś zapomnisz, nie wszystko stracone. Sprawdź, jakie sklepy są czynne 11.11.

Dzień 11 listopada jest świętem państwowym, wolnym od pracy i zajęć szkolnych. Tego dnia są zamknięte wszystkie centra handlowe, sklepy sieciowe, supermarkety, markety budowlane oraz sklepy, które zatrudniają pracowników na podstawie umowy o pracę. Nie zrobimy zakupów w Biedronce, Lidlu, Auchan czy Kauflandzie. Ale mamy też dobrą wiadomość dla osób, którym zabraknie niezbędnych produktów.

Dramatycznie niskie emerytury. Polacy dostaną grosze

11 listopada otwarte mogą być małe sklepy w których za ladą stanie właściciel i sam będzie obsługiwać klientów lub pracownik zatrudniony na umowę zlecenie lub o dzieło. Będą czynne też wybrane placówki sieci Żabka, Lewiatan, Freshmarket, Carrefour Express czy Globi. Decyzję o otwarciu konkretnego punktu oraz godzinach pracy podejmują najemcy konkretnych sklepów.

Dodatkowo kolejną opcją na drobne zakupy są stacje benzynowe, gdzie w niedziele i święta sklepy są zazwyczaj czynne. Najpotrzebniejsze leki kupimy w aptekach dyżurnych i całodobowych.

Tańczące z promocjami 04.11.2021
Sonda
W jakich sklepach najczęściej robisz zakupy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze