Majątek Agnieszki Woźniak-Starak

i

Autor: Akpa Ujawniamy prawdziwy majątek Agnieszki Woźniak-Starak. Co z fortuną jej męża?

Ujawniamy prawdziwy majątek Agnieszki Woźniak-Starak. Co z fortuną jej męża?

2021-06-08 13:14

Agnieszka Woźniak-Starak bardzo mocno przeżyła śmierć swojego męża. Piotr Wożniak-Starak zginął tragicznie na jeziorze Kisajno na Mazurach w sierpniu 2019 roku. Dziennikarka, pogrążona w żałobie, wycofała się całkowicie z życia publicznego na kilka miesięcy. Od jakiegoś czasu stara się żyć już jednak normalnie. Wiele osób zastanawia się co stało się fortuną Piotra po jego śmierci. Czy Agnieszka ją odziedziczyła? Jak wygląda obecnie majątek Agnieszki Woźniak-Starak?

Piotr Woźniak-Starak i tragiczny wypadek na motorówce

W nocy z 17 na 18 sierpnia 2019 roku na jeziorze Kisajno na Mazurach doszło do olbrzymiej tragedii. Znany producent filmowy i milioner, Piotr Woźniak-Starak, wypadł z motorówki, którą prowadził i słuch po nim zaginął. Zakrojone na olbrzymią skalę kilkudniowe poszukiwania doprowadziły, niestety, do tragicznego rozwiązania zagadki jego zniknięcia. Okazało się, że mężczyzna utonął. Jego żona, znana dziennikarka i prezenterka telewizyjna, Agnieszka Woźniak-Starak, pogrążona w rozpaczy i żałobie postanowiła kompletnie wycofać się z życia publicznego. Stan ten trwał kilka miesięcy. Po tym okresie Agnieszka powoli zaczęła wracać do normalnego życia. Dzisiaj dziennikarka wróciła już do zwodu. Od marca zeszłego roku prowadzi swoją autorska audycję w Newonce.radio, a od września jest jedną z prowadzących "Dzień Dobry TVN".

Jaki majątek posiada Agnieszka Woźniak-Starak?

Piotr Woźniak-Starak był właścicielem firmy Watchout Studio, która zajmowała się produkcją filmów kinowych i telewizyjnych. Jeszcze w 2017 roku wygenerowała przychód rzędu 27 milionów złotych. Dodatkowo hity kinowe wyprodukowane przez przedsiębiorstwo, czyli "Bogowie", a także "Sztuka Kochania" przyniosły ok 75 milionów złotych przychodu. Dodatkowo do majątku Piotra należały także liczne nieruchomości oraz luksusowe samochody. Między innymi luksusowy apartament na Manhattanie, wart ok. 30 milionów złotych, który para dostała w prezencie ślubny od mamy Piotra.  

Para podpisała intercyzę przed ślubem. Jednak obejmowała ona jedynie kwestię potencjalnego rozwodu. Po śmierci męża Agnieszka Woźniak-Starak odziedziczyła jego majątek, gdyż ten nie pozostawił testamentu, który świadczyłby inaczej. Dodatkowo kontrakty w TVN i radiu także z pewnością nie są niskie. Jedno jest pewne dziennikarka nie musi się martwić o swoją przyszłość finansową. 

Sonda
Co sądzisz o Agnieszce Woźniak-Starak jako prowadzącej DDTVN?
Sedno Sprawy - Wojciech Andrusiewicz
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze