FB INSTA

i

Autor: Shutterstock FB INSTA

Media społecznościowe

Użytkownicy zapłacą za Facebooka i Instagrama. Nowy pomysł Marka Zuckerberga

2023-02-21 10:38

Meta rusza z testową usługą weryfikacji konta. Pakiet Meta Verified skierowany jest przede wszystkim do twórców, którzy chcą budować wokół siebie społeczność. Testy obejmą na początek dwa kraje.

Płatny Facebook

Testy płatnego, niebieskiego znaczka weryfikacji trwają w Australii i Nowej Zelandii. Po testach opcja będzie mogła trafić na inne rynki. Meta Verified ma kosztować 12 dol. dla użytkowników korzystających z przeglądarki lub 15 dol. na iOS i Androidzie. Nie będzie to jednorazowa płatność, a comiesięczna subskrypcja. Jeśli nie opłacimy Meta Verified na kolejny okres rozliczeniowy, utracimy wszystkie dotychczasowe benefity. Otrzymanie znaczka to nie tylko potwierdzenie autentyczności, ale także dodatkowe opcje. "Meta Verified" zapewni użytkownikom lepszą widoczność na obu platformach oraz priorytetową obsługę klienta i wiele innych bonusów, m.in. ekskluzywne naklejki na Stories i Reels.

"W tym tygodniu zaczynamy wprowadzać Meta Verified, subskrypcję, dzięki której możesz zweryfikować swoje konto za pomocą rządowego dokumentu tożsamości, otrzymać niebieską odznakę, dodatkową ochronę przed podszywaniem się pod ciebie i uzyskać bezpośredni dostęp do obsługi klienta" - napisał na Facebooku Mark Zuckerberg.

Sonda
Czy ktoś kiedyś włamał się na Twoje konto na Facebooku lub spotkałeś się z próbą wyłudzenia pieniędzy?
Pieniądze to nie wszystko - Grzegorz Puda

Sztuczna inteligencja to szansa czy zagrożenie?

Posłuchaj, czym jest AI i kto może się jej obawiać.

Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze