Ed Sheeran

i

Autor: JOEL C RYAN/INVISION/AP

Ed Sheeran w Warszawie

Warszawa. Koncert Eda Sheerana podniósł ceny noclegów. Ceny zwalają z nóg

2022-08-26 9:40

Ed Sheeran zagra w Warszawie aż dwa koncerty, dzień po dniu. Wczoraj był pierwszy koncert, a dziś 26.08 artysta wystąpi po raz drugi. Zainteresowanie wydarzeniem jest ogromne, co widać w cenach noclegów. Najtańszy nocleg w pokoju dwuosobowym na Pradze-Południe kosztuje aż 900 zł za noc, ale są też hotele, gdzie za dwie noce trzeba zapłacić nawet 8 tys. zł.

 Koncert  Eda Sheerana w Warszawie - gigantyczne ceny za nocleg

Ed Sheeran jest jednym z najpopularniejszych piosenkarzy na świecie. Zainteresowanie jego występami w Polsce było tak duże, że gwiazdor postanowił wystąpić w Warszawie dwa dni z rzędu - 25 i 26 sierpnia. Koncerty są na Stadionie Narodowym, który może pomieścić w ustawieniu koncertowym do 60 tys. osób. Część widzów jest z Warszawy, ale i tak do stolicy przyjechało kilkadziesiąt tysięcy osób. Za nocleg musieli sporo zapłacić.

Zobacz też: Ceny żywności znów wzrosną? Minister Kowalczyk: wiosną sytuacja będzie trudna

Jak podaje next.gazeta.pl - w ten weekend za pokój do wynajęcia na Booking.com trzeba zapłacić kilkaset złotych, w kolejny można już znaleźć oferty nawet za kilkadziesiąt złotych. Większość cen jest w granicach 1-2 tys. zł za noc, ale trafił się też jeden pokój za 5,9 tys. zł. Jeszcze droższy jest pobyt w hotelu. Według informacji portalu wp.pl - najtańszy nocleg w pokoju dwuosobowym na Pradze-Południe kosztuje aż 900 zł za noc. Jednak większość to wydatek rzędu 1,5-2,5 tys. zł. Wśród najdroższych noclegów jest położony w Śródmieściu hotel Sheraton, gdzie za apartament z widokiem na miasto w terminie 25-26 sierpnia trzeba zapłacić ponad 4 tys. zł za jedną noc. Koszt spędzenia w tym hotelu dwóch nocy, to wydatek aż 8 tys. zł.

Tańczące z Promocjami 25.08.22
Sonda
Byłeś/aś na koncercie Eda Sheerana w Warszawie?
Najnowsze