Wielkie promocje w Biedronce – mango za 2 złote, rzodkiewka za złotówkę i kiwi za 79 groszy!

2020-02-06 13:47 KaJa
Nowa Biedronka na Modlińskiej
Autor: PAWEŁ NOWAK/SUPER EXPRESS Nowa Biedronka na Modlińskiej

Zima to czas kiedy brakuje świeżych owoców i warzyw uprawianych w kraju. Dlatego też kiedy w sklepach pojawiają się atrakcyjne promocje na te produkty warto się im bliżej przyjrzeć. W nowej gazetce Biedronki znajdziemy szeroki wybór warzyw i owoców w bardzo okazyjnych cenach.

Świeży twarożek z rzodkiewką i szczypiorkiem to dla wielu śniadanie doskonałe. Miłośnicy tego połączenia powinni się zatem wybrać do Biedronki, w której dostępna będzie rzodkiewka w pęczkach w cenie 99 groszy. Zima to także czak kiedy częściej sięgamy po wszelkie cytrusy takie jak mandarynki, pomarańcze czy grapefruity. W popularnym dyskoncie z owadem w logo znajdziemy pomarańcze deserowe przecenione aż o 50 proc (wcześniejsza cena to 4,99 zł/kg, a po obniżce 2,49 zł/kg).

Zobacz również: Wielkie podwyżki w Lidlu. Nawet 900 złotych!

Miłośnicy bardziej egzotycznych smaków powinni zwrócić uwagę między innymi na mango w cenie 1,79 zł za 100 gramów, marakuje w cenie 1,99 zł za jedna sztukę i limonki po 0,99 zł za 100 gramów. Na sklepowych półkach znajdziemy ponadto kiwi za 0,79 zł za 100 gramów i borówki amerykańskie za 3,99 zł za opakowanie.

Czytaj także: Szykują nowy podatek na mięso. Zobacz, ile podrożeje

Na biedronkowych półkach znajdziemy już również szeroki wybór słodkości na Walentynki. Dostępne są między innymi praliny Raffaello w cenie 8,79 zł, praliny Lindor w puszcze za 9,99 zł czy czekoladki Merci za 11,99 zł.

Najnowsze