Wielkie promocje w Rossmannie! Minus 55 proc. na kosmetyki do makijażu

2020-05-15 9:56
Rossmann wprowadza limit artykułów higienicznych na osobę
Autor: Wikimedia Commons: Warszawska róg Szerokiej w Tomaszowie Mazowieckim, w województwie łódzkim Rossmann w Olsztynie wprowadził limit artykułów higienicznych na osobę

Wszyscy miłośnicy makijażu zawsze z niecierpliwością czekają na wielką promocję Rossmanna na te produkty. Zazwyczaj odbywa się ona dwa razy do roku, wiosną i jesienią. Niestety, w wyniku obecnej sytuacji drogeria postanowiła ją przełożyć. Na szczęście nie na długo i już od 16 maja we wszystkich sklepach Rossmanna kupimy kosmetyki do makijażu w promocji - 55 proc. Zobacz, szczegóły akcji.

Promocja na tak zwaną "kolorówkę" to już od lat najpopularniejsza akcja marketingowa Rossmanna. Wszyscy miłośnicy makijaży mogą wtedy uzupełnić swoje kosmetyczne braki wybierając ulubione produkty w o wiele niższych cenach. Jak informuje sieć w ostatnim czasie wiele promocje trzeba było odwołać, na szczęście nie na długo. Zbliżają się 27 urodziny Rossmanna w Polsce. Z tej okazji sieć popularnych drogerii zamierza rozpieszczać swoich klientów. Od 16. do 31. maja (lub do wyczerpania zapasów w poszczególnych sklepach) w placówkach stacjonarnych jak i online na  klientów czekają wyjątkowe okazje.

Czytaj także: Biedronka ujawnia dane o sprzedaży podczas epidemii koronawirusa. Wgniatają w fotel

Miłośnicy makijażu z utęsknieniem czekali na promocję minus 55 proc. na kolorówkę. Rabat ten będzie obowiązywał  na produkty wszystkich marek kosmetyków  do makijażu: ust, oczu, twarzy i paznokci (z wyjątkiem marki Semilac, której produkty będą dostępne w promocji 2+1 gratis). Każdy klient będzie mógł kupić do trzech sztuk tego samego kosmetyku podczas jednych zakupów.

To jednak  nie koniec. W sklepach czekać będą również liczne promocje na produkty do pielęgnacji: twarzy, ciała, włosów oraz artykuły do domu. Będą one oznaczone specjalną etykietą z informacjami o rabacie. Poza zniżkami m.in. -55 proc., -50 proc., -40 proc. klienci będą też mogli skorzystać z ofert typu: 2+2, 1+1, 2+1 czy 3+1. Przy tych promocjach klienci sami będą mogli skomponować swoje zestawy z oznaczonych etykietą, a najtańszy artykuł otrzymają gratis. Inne propozycje Rossmanna to np. drugi produkt 50 proc. taniej, 2 produkty w supercenie, 3 produkty w supercenie i wiele, wiele innych.

Zobacz też: Mega rabaty w Lidlu. Kiełbasa za 1 złoty!

Ważne! Promocje z rabatem procentowym na pojedyncze produkty, będą dostępne w drogeriach stacjonarnych i w drogerii internetowej. Natomiast promocje, w których klienci będą korzystali z rabatu lub gratisu przy zakupie przynajmniej dwóch sztuk jak np. 1+1 (płaci się za jedną sztukę, a drugą tańszą dostaje gratis) będą obowiązywały wyłącznie w drogeriach stacjonarnych.

 

Fiesta w Rossmannie
Autor: materiały prasowe Fiesta w Rossmannie

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze