Żabka Jush

i

Autor: Materiały prasowe

Ekstra kody rabatowe

Żabka Jush dostępna już w kilku polskich miastach. Do zgarnięcia 200 zł rabatu!

2022-08-18 9:57

Usługa ekspresowych zakupów Żabka Jush dotarła do Poznania. To już szóste miasto, w którym pojawiła się usługa Jush. Od momentu startu pilotażu w Warszawie aplikacja jest w Gdańsku, Piasecznie, Katowicach i Krakowie, Z tej okazji sieć przygotowała super promocję – możesz dostać nawet 200 złotych na zakupy.

Żabka Jush w kolejnym mieście. Teraz jest też w Poznaniu

Usługa Żabka Jush pojawia się w kolejnym, szóstym już mieście. Tym razem w Poznaniu. Mieszkańcy mają od teraz szansę na zrobienie ekspresowych zakupów, które zajmą  15 minut – od momentu opłacenia zamówienia do wizyty kuriera. Klienci w Jushu mogą wybierać z ponad 1500 różnych produktów – od artykułów spożywczych, w tym świeżych owoców i warzyw oraz pieczywa, poprzez chemię gospodarczą i kosmetyki.

Żabka Jush kupony rabatowe -  200 złotych na zakupy

Wraz z premierą usługi Żabka Jush w kolejnym mieście, sklep przypomina o akcji promocyjnej, w której możemy wziąć udział jeszcze przez najbliższe dwa tygodnie – do 31 sierpnia 2022.

Każdy posiadacz aplikacji Żabki Jush otrzyma 200 złotych rabatu do wykorzystania na zakupy. 200 złotych zostanie nam przyznane w postaci dziesięciu kuponów po 10 złotych na zamówienia powyżej 35 zł, a także pięciu kuponów po 20 złotych na zamówienia powyżej 50 złotych. Żabka przypomina również, że jeśli na zakupy w Jush wydamy ponad 35 złotych, możemy też liczyć na darmową dostawę.

Pieniądze to nie wszystko – Igor Wasilewski

– Zależy nam na jak najszybszym rozwoju naszej usługi. Na bieżąco analizujemy możliwości pojawiania się w kolejnych miastach. Zdecydowaliśmy się uruchomić naszą usługę w Poznaniu, gdzie dostrzegamy bardzo duży potencjał do rozwoju i gdzie swoją siedzibę ma Grupa Żabka, której częścią jesteśmy – mówi Feym Fliegner, CPO Lite e-Commerce cytowany przez wiadomoscihandlowe.pl

Sonda
Czy często ściągasz aplikacje na telefon?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze