Mariusz Błaszczak

i

Autor: PAP/Piotr Polak Mariusz Błaszczak

Zamkną nas w domach. Kup zestaw na przetrwanie od Błaszczaka [GALERIA]

2020-11-06 12:53

Lockdown Polsce to już prawie pewne. Na ten trudny czas można zaopatrzyć się w niezbędne rzeczy w wojskowym sklepie. Agencja Mienia Wojskowego prowadzi swój sklep internetowy. Z powodzeniem można skompletować tam zestaw na przetrwanie locdownu. W przykładowym pakiecie są dresy, kapcie, ale i niezbędny asortyment, który sprawdzi się podczas koniecznego wyjścia z domu.

Koronawirus w Polsce szaleje. W przyszłym tygodniu spodziewamy się lockdownu. Jak się przygotować do zamknięcia w domu? Przede wszystkim trzeba zaopatrzyć się w wodę, żywność, środki higieniczne i odpowiedni sprzęt. Po sprawdzony i profesjonalny zestaw na przetrwanie można udać się do sklepu Agencji Mienia Wojskowego. 

Na zakupach w wirtualnym wojskowym sklepie, warto zwracać uwagę na opisy produktów. Na przykład pozornie zwyczajne zielone dresy opisane są tak: Spodnie dresowe w kolorze khaki. Posiadają ściągacz na nogawkach oraz w pasie. Rozporek zapinany na guziki. Z boku znajduje się jedna kieszeń. Kultowe spodnie Ferdynanda Kiepskiego, zwane „ferdkami”. Noszone zgodnie z maksymą - „załóż dres, odłóż stres” - świetnie sprawdzą się w domu po ciężkim dniu pracy albo podczas haratania w gałę ze swoim składem. A skoro mowa o składzie, to 40% wełny zgrzebnej mówi samo za siebie. Po prostu niekiepski zakup. Zwłaszcza za taką cenę.

Wybrane rzeczy, z których można stworzyć żelazny zestaw na locdown przedstawiamy poniżej  w GALERII:

W związku z pandemią wojskowe sklepy stacjonarne są zamknięte, ale sklep internetowy będzie cały czas działał. Co tam można wybrać? Asortyment jest bogaty. Przede wszystkim jest spory wybór odzieży: od wygodnych dresów i swetrów po profesjonalne ubrania ochronne. Warto zwrócić tam też uwagę na takie rzeczy jak rozmaite latarki, które mogą się przydać podczas nocnych eskapad do marketu. W sklepie AMW znajdziemy też...kieliszki do koniaku, które oszołomionym całą sytuacją dorosłym też mogą się przydać.

Nie maseczki, nie przyłbice. Zobaczcie, co wymyślili Kanadyjczycy
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze