SuperBiz wiadomości Agnieszka Radwańska będzie współpracować z Lotosem

Agnieszka Radwańska będzie współpracować z Lotosem

05.04.2017, godz. 17:01
Agnieszka Radwańska
Agnieszka Radwańska podczas finału z Johanną Kontą w turnieju WTA w Sydney foto: AP

Najlepsza polska tenisistka i najlepiej zarabiająca Polka w sporcie - Agnieszka Radwańska, podpisała wieloletni kontrakt z Grupą Lotos - informuje amerykański "Forbes". Sportsmenka promowała już logo firmy na turnieju Miami Open, ale szczegóły współpracy poznamy dopiero po oficjalnej konferencji prasowej.

"Forbes" podaje, że Radwańska zobowiązała się do promowania Grupy Lotos podczas wszystkich turniejów rangi WTA. 28-letnia Polka to zwyciężczyni 20 turniejów rangi WTA, w tym mistrzostw WTA z 2015 roku.

Zobacz także: Cristiano Ronaldo najlepiej zarabiającym piłkarzem. Tuż za nim Messi

Radwańska zagrała też w finale turnieju wielkoszlemowego. Jednak przed pięcioma laty musiała uznać wyższość Amerykanki Sereny Williams. Wtedy też awansowała na drugie miejsce w rankingu WTA, najwyżej w karierze. Obecnie tenisistka plasuje się na ósmej pozycji w rankingu.

Jak podaje „Forbes", Radwańska zarobiła do tej pory ponad 26 mln dol. w turniejach tenisowych. W 2016 r. została uznana piątą najlepiej opłacaną sportsmenką świata.

Grupa Lotos nie ujawnia szczegółów współpracy z utytułowaną tenisistką. Te poznamy na specjalnej konferencji prasowej - której daty jeszcze nie ujawniono.

 

Źródło: "Forbes"

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: