SuperBiz wiadomości ŚDM 2016. Biedronka ma specjalną ofertę na Światowe Dni Młodzieży

ŚDM 2016. Biedronka ma specjalną ofertę na Światowe Dni Młodzieży

21.07.2016, godz. 11:07
Biedronka
Biedronka foto: Materiały prasowe

Sklepy czynne całą dobę, na półkach regionalne produkty i woda „Źródło”  - część dochodu z jej sprzedaży trafi na projekty prowadzone przez archidiecezję krakowską. Tak Biedronka przygotowuje się na ŚDM.

Światowe Dni Młodzieży zbliżają się wielkimi krokami. Do diecezji w całej Polsce już zjeżdżają pielgrzymi. Jednak najwięcej będzie ich w Krakowie. Sklepy Biedronka już przygotowują się na przyjęcie dużej grupy klientów z całego świata. Od 25 lipca (poniedziałek) 10 sklepów Biedronka w Krakowie będzie czynnych całą dobę. W dniach 29-31 lipca będzie już 20 takich placówek.

Zobacz: Niższy podatek CIT coraz bliżej

Pielgrzymi w sklepach zrobią wyjątkowe zakupy. Specjalnie dla nich na półkach pojawią się regionalne produkty jak m.in.  szynka swojska sądecka czy bryndza sądecka.

Oprócz tego pielgrzymi będą mogli nabyć naturalną mineralną wodę „Źródło”.  Część dochodu z jej sprzedaży będzie przeznaczona na projekty realizowane przez krakowską archidiecezję, np.  na ukończenie budowy domu Campus Misericordiae dla osób niepełnosprawnych i seniorów w Brzegach.


Dodatkowo w namiotach rozstawionych przy 3 sklepach będzie prowadzona sprzedaż napojów. W czasie ŚDM klienci Biedronek będą mogli za zakupy płacić w euro.

Zobacz: dziennikzachodni.pl

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: