SuperBiz wiadomości Bonusy za rejestrację karty SIM. Czym operatorzy kuszą posiadaczy prepaidów

Bonusy za rejestrację karty SIM. Czym operatorzy kuszą posiadaczy prepaidów

27.07.2016, godz. 17:08
Czym operatorzy kuszą posiadaczy prepaidów?
Czym operatorzy kuszą posiadaczy prepaidów? foto: SHUTTERSTOCK

Obowiązek rejestracji kart prepaid oznacza dla operatorów sieci komórkowych ponowną bitwę o klienta. Osoby, które nie chcą wiązać się umową, nie będą już tak skłonne do zmiany sieci. Tym bardziej gra warta jest świeczki. Przekonaj się, jakimi promocjami najwięksi gracze na rynku zachęcają do korzystania ze swoich usług.

Bonusy w sieci T-Mobile, Heyah i tuBiedronka

Za rejestrację karty SIM do 31 lipca br. oraz uzupełnienie konta prepaid, do którego przypisany jest numer telefonu kwotą na minimum 100 zł, można nabyć telefon marki Maxcom w promocyjnej cenie. Model MM237 Dual SIM zakupimy za symboliczne 19 złotych. Osoby, które spełniają warunki promocji, do 1 sierpnia 2016 r. powinny złożyć telefoniczne zamówienie na aparat pod numerem +48 608 392 892 u konsultanta T-Mobile.

Sieć T-Mobile próbuje także zachęcić użytkowników innych sieci do skorzystania z jej oferty. Osoby, które podejmą taką decyzję, mogą liczyć na 100 zł na rozmowy i sms-y w T-Mobile do wykorzystania w ciągu 90 dni lub 1000 minut na rozmowy do wszystkich w Heyah.

Przeczytaj również: Rejestracja karty SIM. Jak zarejestrować kartę SIM u poszczególnych operatorów? [PRZEWODNIK]

Bonusy w sieci Play

Jeden rok ważności konta, 100 zł na 30 dni rozmów i sms-ów oraz 10 GB internetu do wykorzystania w ciągu miesiąca to gratyfikacje, którymi kusi klientów Play.

- Na zarejestrowanej karcie SIM w Play klienci mają możliwość aktywacji specjalnego bonusu – od 100 aż do 500 zł, w zależności od stażu w naszej sieci, do wykorzystania na rozmowy, sms-y i mms-y oraz 10 GB internetu i rok ważności konta. W przypadku ofert Play Internet na Kartę bonus za rejestrację to 100 GB i rok ważności konta – mówi Krzysztof Sylwerski z biura prasowego sieci Play. – Karta musi zostać zarejestrowana u tego operatora, który świadczy usługi dla danego numeru, ale po rejestracji można przejść do Play i również aktywować wyżej wspomniany bonus – dodaje Krzysztof Sylwerski.

Bonusy w sieci Plus

Plus obiecuje nowym klientom 500 zł na połączenia głosowe (z wyłączeniem połączeń specjalnych, czyli wysokopłatnych i międzynarodowych), wiadomości tekstowe oraz 50 GB transferu internetowego oraz rok ważności konta. Jednak na wykorzystanie bonusów na połączenia, wiadomości tekstowe i transfer danych mamy tylko 30 dni od daty aktywacji pakietu.

Zobacz także: Rejestracja karty prepaid. Gdzie można to zrobić? [PEŁNA LISTA MIEJSC]

Bonusy w sieci Virgin Mobile

Klienci, którzy zarejestrują kartę prepaid w Virgin Mobile, otrzymają zwrot 50 proc. opłat poniesionych w związku z aktywacją lub odnowieniem pakietów #WSZYSTKO: #PEŁENLUZ, #BEZLIMITU, #NAJLEPIEJ, #DLAMNIESUPER.

Bonusy w sieci Orange

W Orange do 18 sierpnia obowiązuje promocja, w ramach której użytkownicy kart prepaid mogą zgarnąć 1000 darmowych minut na rozmowy oraz 10 GB internetu. Bonus jest ważny 30 dni. Alternatywę stanowi umowa na abonament na dowolny czas. Natomiast za przeniesienie numeru do Orange klienci sieci Play, Plus i T-Mobile otrzymają ofertę nielimitowanych rozmów i sms-ów, jak również 14 GB do wykorzystania na transfer danych.

Źródła: materiały prasowe, t-mobile.ovh2.engine.pl, firma.t-mobile.pl, biuroprasowe.plus.pl, promocje.play.pl, zarejestrujnumer.pl

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: