SuperBiz wiadomości EURO 2016. Polska-Irlandia Północna. Jaki wynik typują eksperci?

EURO 2016. Polska-Irlandia Północna. Jaki wynik typują eksperci?

11.06.2016, godz. 23:32
Reprezentacja Polski
Adam Nawałka foto: SE/EAST NEWS

EURO 2016 dla polskich kibiców na dobre rozpocznie się dopiero w niedzielę, kiedy na murawę wybiegną biało-czerwoni. Jak ten długo wyczekiwany mecz polskiej reprezentacji typują bukmacherzy? Faworyt jest zdecydowany.

Serce kibica podpowiada, że w pierwszym starciu podopiecznych Adama Nawałki na EURO 2016, wynik może być tylko jeden. Podobnie typują bukmacherzy, którzy nie dają większych szans Irlandczykom z Północy.

Zobacz również: Top 10 najbogatszych piłkarzy w Europie [ZDJĘCIA]

Na każdą postanowią złotówkę na Polaków można wygrać od 1,7 zł do 1,9 zł. Remis Lewandowskiego i spółki z Irlandią Płn. wyceniany jest 3,5-3,6 zł. Z kolei - nie bierzemy tego nawet pod uwagę - zwycięstwo piłkarzy pod wodzą Michaela O'Neilla, to aż 5,05-6 zł.

Rachunek sugeruje, że największe wygrane finansowe przynieść może wygrana Irlandii Północnej. Podobnie wnioski można wyciągnąć z rankingu FIFA, w którym rywale biało-czerwonych są na 25. miejscu, czyli o dwie lokaty wyżej od Polski.

Transmisja z meczu Polska-Irlandia Północna, w niedzielę 12.06, o godzinie 18 w TVP, na Polsacie oraz kodowanych kanałach Cyfrowego Polsatu.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: