SuperBiz wiadomości Kumulacja w Lotto. Jakie liczby skreślić, by wygrać?

Kumulacja w Lotto. Jakie liczby skreślić, by wygrać?

07.05.2016, godz. 17:03
Historia Lotto
Lotto foto: Materiały prasowe

Mamy wielką kumulację w Lotto. Do zgarnięcia jest 60 mln zł. Jakie liczby skreślić na kuponie, by zostać milionerem?

Sposobów na wygraną jest wiele. Jakie cyfry wybierają gracze i dlaczego akurat te?

Sposobów na trafienie 6 jest wiele. Wytrawni gracze praktykują swoje tajemne systemy. Niektórzy mają wybrany zestaw liczb i od lat go wybierają z nadzieją, że w końcu taka sekwencja padnie. Jak akurat zmorzy ich choroba i nie mogą nadać kuponu, to rwą włosy z głowy ze strachu przed wylosowaniem ich liczb.

Zobacz: Dłużnicy alimentacyjni. Gdzie jest ich najwięcej?

Nie brakuje osób, które skreślają datę urodzenia swoją lub swojego dziecka. Niektórzy stawiają też na datę ślubu lub… rozwodu.

Sprawdzonym sposobem na sukces w grze może okazać się imię lub nazwisko. Jak to wyliczyć? Rozrysuj sobie alfabet i wybierz kolejno liczby odpowiadające poszczególnym literom swojego imienia lub nazwiska, np. Aleksandra: 1, 12, 5, 11, 19, 1.

Można wybrać zestawy numerów, które już padły w przeszłości. Jednak lepiej może nie powielać tych, które padły w ostatnim losowaniu i nikomu nie przyniosły szczęścia. Przypominamy, że wczoraj w Lotto maszyna losująca wybrała następujące liczby: 1, 18, 27, 37, 44, 47.

Zobacz: Matura 2016: Ile kosztują studia

Grając w Lotto lub Lotto Plus, nie musimy ograniczać się do typowania 6 liczb z 49. Możemy wybrać grę systemem i wytypować 7, 8, a nawet 12 liczb ze zbioru 49! Im więcej liczb typujemy, tym większe mamy szanse na wygraną, a prawidłowe trafienia premiowane są zwielokrotnieniem wygranej! Gdy zagramy systemem np. na 7 liczb, to przy trafieniu „trójki” wygrywamy równowartość czterech wygranych IV stopnia, czyli 96 zł (4 x 24 zł).

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: