SuperBiz wiadomości McDonald's pozwala na własne tworzenie kanapek. Na razie jedynie w Polsce

McDonald's pozwala na własne tworzenie kanapek. Na razie jedynie w Polsce

14.09.2015, godz. 12:00
McDonalds Big Mac hamburger fast food
foto: Super Express

Od teraz klienci McDonald'sa nie będą już musieli korzystać jedynie ze standardowego menu restauracji. W Polsce w trzech lokalach sieci fast food testowane jest rozwiązanie umożliwiające komponowanie własnych burgerów. Docelowo nowa usługa będzie rozszerzona na cały kraj.

- To, co dzisiaj proponujemy, czyli Create Your Taste, to projekt dotyczący produktów, a tak naprawdę wyjście naprzeciw oczekiwaniom naszych konsumentów - podkreśla w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Biznes Krzysztof Kłapa, dyrektor ds. korporacyjnych i zasobów ludzkich McDonald's Polska. - Od dzisiaj według tego projektu każdy może zaprojektować, wykreować i stworzyć własnego burgera, używając do tego nowoczesnej technologii, naszego doradztwa i listy kilkudziesięciu składników - mówi.

Zobacz także: Ile potrzebujesz pieniędzy, aby otworzyć własny McDonald's?

Polska jest pierwszym krajem Europy, gdzie McDonald's wprowadził swój nowy pomysł. Dotychczas testowano go jedynie w kilku krajach świata. Klienci McDonald'sa mogą skorzystać z nowości w dwóch lokalach w samej w samej Warszawie i jednej w Bielawie. Do skompletowania kanapek będzie dostępnych 28 składników.

 

Źródło: e-gospodarka.pl

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: