Costa Coffee

i

Autor: Materiały prasowe

Firma

Costa Coffee i Ptasie Mleczko łączą siły

2023-04-17 13:49

Costa Coffee i Ptasie Mleczko doskonale wiedzą o tym, że… przyjemniej razem! Z połączenia tych dwóch znanych i lubianych marek powstały inspirowane napojami Costa Coffee limitowane smaki pianek Ptasie Mleczko, które 13 kwietnia zadebiutowały na rynku. A już od 10 maja w Costa Coffee zagoszczą niesamowite napoje Caffè Frappé oraz Słony Karmel Shake z dodatkiem pianek Ptasie Mleczko®, które będą smakowitą propozycją z letniej oferty kawiarni.

- “Przyjemniej razem” to hasło, które doskonale odzwierciedla współpracę Costa Coffee i Ptasie Mleczko. Aromatyczna kawa Costa Coffee i lekka, słodka pianka Ptasie Mleczko tworzą duet idealny. Dzięki temu napoje Costa Coffee i Ptasie Mleczko dostarczą nowych wrażeń smakowych – mówi Agnieszka Bobrukiewicz, Commercial Marketing Director w Costa Coffee. Nasza oferta jest wynikiem wielu miesięcy wytężonej pracy, od inspirującej wymiany doświadczeń do wspólnego testowania receptur. Zależało nam na tym, aby finalny produkt zaspokoił nawet najbardziej wymagające podniebienia – dodaje Bobrukiewicz.

Firmy rozpoczęły współpracę na początku 2022 roku. Ptasie Mleczko i kawiarnie Costa Coffee Polska S.A. wypracowały w tym czasie równoległe oferty, wzajemnie się inspirując. Celem była wspólna wymiana doświadczeń i kompetencji oraz wzajemne wsparcie obu marek, by stworzyć produkty trafiające w potrzeby konsumentów.

- Widzimy spory potencjał w kooperacji z innymi markami, również tymi o odmiennym od naszego profilu działalności. Stale poszukujemy zaskakujących połączeń, dlatego z otwartością podchodzimy do przyszłych współprac w tym zakresie. Kooperacja z Costa Coffee to efekt wielomiesięcznej, wspólnej pracy nad recepturami produktów. Jesteśmy przekonani, że klienci – szczególnie miłośnicy duetu idealnego, jakim jest bez wątpienia kawa i słodycze – odnajdą w tej ofercie podwójną porcję przyjemności – mówi Aleksandra Kusz vel Sobczuk, Kierowniczka Komunikacji Korporacyjnej w firmie Wedel.

Smaki Costa Coffee zamknięte w piance Ptasie Mleczko

Ptasie Mleczko Caffè Frappé to idealna propozycja dla miłośników mrożonej kawy. Pianki Ptasie Mleczko Caffè Frappé zawierają kawę, przyrządzoną na bazie niepowtarzalnej, autorskiej mieszanki Signature Blend, której receptura pozostaje niezmienna od ponad 50 lat. Z kolei Ptasie Mleczko Słony Karmel Shake to zamknięty w aksamitnej piance smak oryginalnego napoju Costa Coffee ze słonym karmelem w roli głównej.

Limitowana edycja pianek Ptasie Mleczko, inspirowana napojami Costa Coffee, dostępna jest w nowej odsłonie graficznej, która łączy identyfikację wizualną obydwu marek.

Ptasie Mleczko zanurzone w napojach Costa Coffee

Współpraca Costa Coffee i Ptasie Mleczko to zapowiedź letniej oferty kawiarni. Królować w niej będą dwa niesamowite smaki napojów Caffè Frappé i Słony Karmel Shake z dodatkiem pianek Ptasie Mleczko.

Letnie napoje muszą pobudzać i jednocześnie orzeźwiać, dlatego nowe propozycje napojów, powstałe w ramach współpracy Costa Coffee i Ptasie Mleczko, są idealne na upalne dni. Caffè Frappé z dodatkiem Ptasie Mleczko® to mrożona kawa na bazie espresso, zwieńczona bitą śmietaną i dopełniona lekką pianką Ptasie Mleczko. Kawa w tym wariancie zaskakuje delikatnym i jedynym w swoim rodzaju smakiem. Dla tych, którzy latem poszukują alternatywy dla kawy, Costa Coffee przygotowała również napój Słony Karmel Shake z dodatkiem Ptasie Mleczko® bez kawy. To słodycz, która przełamana została słonym karmelem w postaci mrożonego shake’a z pianką Ptasie Mleczko.

Oferta letnia Costa Coffee dostępna będzie w kawiarniach od 10 maja. Od 5 maja członkowie Costa Coffee Club będą mieli okazję spróbować przedpremierowo nowych smaków sygnowanych znakiem Costa Coffee i Ptasie Mleczko. A ci, którym smaki Costa Coffee i Ptasie Mleczko szczególnie przypadną do gustu, będą mogli rozkoszować się tą przyjemnością dłużej, ponieważ pianki Ptasie Mleczko Caffè Frappé i Słony Karmel Shake będzie można nabyć także w kawiarniach Costa Coffee. Wyjątkowe zestawy Ptasie Mleczko i kawa Costa Coffee 200g już od końca kwietnia pojawią się na półkach sklepowych, aby konsumenci mogli cieszyć się pysznym połączeniem także w domu.

Tańczące z promocjami 18.04.2023
Sonda
Jaką kawę lubisz najbardziej?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze