Amazon Prime Day 2022

i

Autor: Shutterstock

Amazon Prime Day 2022: najlepsze promocje [GALERIA]

2022-07-12 13:03

Amazon Prime Day jest obchodzony po raz pierwszy na polskojęzycznej platformie. Przypada na 12 i 13 lipca 2022 roku. Jeszcze przed wielkim festiwalem promocji Amazon przygotował wiele zniżek z których warto skorzystać. Nie jesteś jeszcze klientem? Teraz możesz przetestować Amazon Prime przez 30 dni za darmo.

Amazon Prime Day po raz pierwszy w Polsce!

Amazon Prime Day po raz pierwszy zawita na polskojęzycznej wersji platformy Amazon Prime. Jeśli nie jesteś jeszcze klientem platformy - to doskonały moment aby to zmienić. Platforma oferuje możliwość przetestowania swoich usług przez 30 dni - całkowicie za darmo. Po tym czasie koszt subskrypcji wynosi 10,99 złotych miesięcznie - lub 49 złotych za cały rok.

Amazon Prime oferuje bezpłatną dostawę do domu, paczkomatów lub punktów odbioru oraz dostęp do Amazon Prime Video, zniżek i gier. Ponadto jeżeli mieszkasz na terenie Polski a posiadasz konto na innej stronie Amazon (zagranicznej) możesz dokonać zmiany subskrypcji na Amazon.pl i korzystać z szerokiego wyboru marek z obsługą klienta w języku polskim.

Pieniądze to nie wszystko. Hanna Gronkiewicz-Waltz

Amazon Prime Day - co warto kupić?

Amazon Prime Day to dwa dni promocji - edycja z 2022 roku obejmuje 12 i 13 lipca. Niektóre promocje rozpoczęły się wcześniej - dlatego w celu wyłapania najlepszych okazji najlepiej śledzić platformę  przed rabatową kulminacją. Podczas Amazon Prime Day zwróć uwagę na produkty oznaczone etykietą "Okazja Prime Day". Ceny wielu produktów zostaną znacząco obniżone.

Pośród okazji będzie wiele sprzętów i gadżetów elektronicznych w naprawdę atrakcyjnych cenach - między innymi słuchawki, smartfony, głośniki a nawet...drony! Część z nich trafiła do sekcji produktów przecenionych już teraz.

Aby dowiedzieć się, w co warto zainwestować - obejrzyj galerię!

Sonda
Czy wykupisz usługę Amazon Prime?
Najnowsze