PROMOCJA ROSSMANN

i

Autor: se.pl

Aplikacja Rossmann. Jak pobrać i jak korzystać? [WIDEO]

2018-01-02 16:30

Aplikacja Rossmann pozwala robić zakupy w drogeriach sieci ze specjalnymi zniżkami oraz być na bieżąco z nowymi promocjami. Podpowiadamy, jak ją pobrać oraz jak z niej korzystać?

Promocje w Rossmannie za każdym razem cieszą się ogromną popularnością, a kosmetyki objęte rabatem, rozchodzą się szybciej niż świeże bułeczki. Początkowo sieć drogerii zasłynęła bardzo popularną akcją -49 proc. na kosmetyki do makijażu, jednak od niedawna w drogeriach sieci zaczęły się pojawiać się promocje 2+1 lub 2+2, które polegają na zakupie trzech lub czterech produktów w cenie dwóch.

Sprawdź także: Polscy klienci Rossmanna kupują produkty droższe i gorszej jakości niż w Niemczech?

Osoby, które zainstalują na swoim telefonie aplikację Rossmann, nie tylko pierwsze się o nich dowiadują, lecz także mogą liczyć na większe rabaty. Ponadto jedna złotówka z co trzecich zakupów robionych razem z aplikacją przekazywana jest na lokalne organizacje charytatywne.

Jak pobrać aplikację Rossmann?
Aby pobrać bezpłatną aplikację mobilną Rossmann PL wystarczy wejść do sklepu: Google Play, App Store lub Windows, wyszukać ją po nazwie i zainstalować na smartfonie. Po jej uruchomieniu należy zarejestrować się i zalogować oraz zdecydować, do którego programu chcesz przystąpić: Klub Rossmann, Rossnę! lub oba naraz. Wypełnij formularz rejestracyjny. I to wszystko. Teraz możesz korzystać z ofert specjalnych i kupować taniej.

Czytaj też: -49 proc. na kosmetyki w Rossmannie. Jak zdążyć przed innymi?

Jak korzystać z wirtualnej karty Rossmann?
Wystarczy wejść w aplikację na telefonie i zeskanować przy kasie swoją wirtualną kartę. Znajdziesz ją w zakładce „Twoja karta". Masz smartfona z Androidem 4.0.4. lub nowszym? Możesz skorzystać z funkcji NFC. Uruchomisz ją w ustawieniach swojego telefonu. Dzięki funkcji NFC podczas zakupów nie będziesz musiał uruchamiać aplikacji. Wystarczy, że przyłożysz telefon do czytnika przy kasie.

Zobacz również: Możesz zwiększyć rabat w Rossmannie do 55 procent. Zobacz jak

 

Źródło: rossmann.pl

Najnowsze