Ekstremalny telefon, który przetrwa wszystko

2009-04-06 19:46

W ofercie sklepów Vobis pojawiła się prawdziwa gratka dla miłośników aktywnego i ekstremalnego wypoczynku. Odporny na kurz, wodę oraz wstrząsy Evolve GSM Survivor nie bez powodu nazywany jest „prawdziwym twardzielem” wśród telefonów komórkowych.

Evolve GSM Survivor Yellow EDGE to telefon stworzony głównie z myślą o ludziach aktywnych. Jest on całkowicie odporny na uszkodzenia. Potwierdzają to specjalne certyfikaty IP4 oraz IPX4.

Obudowa urządzenia zabezpieczona jest gumową powłoką oraz dodatkowo, w celu ochrony przed zniszczeniem spowodowanym na przykład upadkiem, metalową ramą. Poza standardowym „wyposażeniem” każdego telefonu, takim jak wbudowane radio FM i odtwarzacz mp3, posiada również całkowicie unikalne funkcje, m.in.: ciśnieniomierz, termometr, wysokościomierz, a także kompas. W Evolve GSM Survivor Yellow EDGE zainstalowany jest również laserowy wskaźnik i latarka, którą można używać zarówno przy włączonym, jak i wyłączonym telefonie.

Ponadto dzięki ręcznej ładowarce, zapewniającej ładowanie urządzenia w miejscach bez dostępu do sieci energetycznej, możliwe jest jego użytkowanie podczas długich wypraw.

Najnowsze