HUAWEI

i

Autor: Łukasz Trybulski/Super Biznes/Super Express HUAWEI

Nowe technologie

Huawei zaprezentował najpotężniejsze flagowe smartfony z serii Mate 50

2022-09-06 13:34

Huawei CBG przedstawił dzisiaj linię produktów z serii Mate 50. Nowe smartfony podkreślają niesłabnące zaangażowanie firmy w innowacje i determinację w tworzeniu najlepszych produktów dla konsumentów.

Wielka premiera Huawei Mate 50 nachodzi

Smartfony Huawei z serii Mate 50 wyposażono w system fotografowania z możliwością 10‑stopniowej zmiany przysłony, po raz pierwszy na świecie zastosowany w smartfonie. System obrazowania XMAGE, dostępny wyłącznie w serii Mate 50, jest wynikiem wieloletniego doświadczenia w tworzeniu jednych z najlepszych telefonów fotograficznych na rynku. Huawei stworzył innowacyjne szkło Kunlun, które powstaje z setek miliardów nanokryształów, pozyskiwanych z wykorzystaniem jonów. To nieprzeciętne rozwiązanie 10‑krotnie zwiększa jego odporność. Urządzenia jako pierwsze na świecie uzyskały pięciogwiazdkowy certyfikat szwajcarskiej firmy SGS.

Forum w Karpaczu 2022: Paweł Borys

Huawei Mate 50 i Mate 50 Pro wyposażono w układ Snapdragon 8 Gen 1 oraz superszybką ładowarkę o mocy 66 W. Design urządzeń wywodzi się z ikonicznego motywu gwiezdnych pierścieni, a urządzenia globalnie dostępne będą w wersjach: czarnej, srebrnej, fioletowej oraz wyjątkowej pomarańczowej z wykończeniem z wegańskiej skóry. Szczegóły dotyczące dostępności produktów Huawei z serii Mate 50 w Polsce zaprezentowane zostaną 27 września 2022 r.

Sonda
Którą markę technologiczną lubisz najbardziej?

Huawei jest jednym z czołowych producentów elektroniki użytkowej na świecie. Usługi i urządzenia Huawei dostępne są w ponad 170 krajach i korzysta z nich ponad 3 miliardy ludzi na całym świecie. Huawei Consumer Business Group (CBG), jedna z trzech grup biznesowych firmy. Portfolio Huawei zawiera szeroki wachlarz produktów: smartfony, laptopy, tablety, monitory, smartwatche, opaski sportowe, bezprzewodowe słuchawki, głośniki, routery czy rozwiązania chmurowe. Od 2019 roku Huawei intensywnie rozwija swój autorski ekosystem Huawei Mobile Services oraz sklep z aplikacjami AppGallery, który w skali świata oferuje dostęp do ponad 177 tysięcy aplikacji zintegrowanych z HMS, w tym ponad 8000 aplikacji w języku polskim

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze