Huawei Watch Fit Elegant

i

Autor: materiały prasowe Huawei Watch Fit Elegant

Inteligentny smartwatch fitness w nowej wersji. Huawei Watch Fit Elegant już dostępny

2021-04-24 9:10

Huawei Watch Fit Elegant, inteligentny smartwatch dla fanów fitness w nowym, eleganckim wydaniu, dostępny jest do 25 kwietnia w atrakcyjnej ofercie w rekomendowanej cenie 449 zł. Watch Fit Elegant wyróżnia się nowym designem – ramka jego koperty została wykonana ze stali nierdzewnej, a pasek z wytrzymałego fluoroelastomeru. Smartwatch dostępny jest w dwóch kolorach, czarnym i białym.

Kompleksowy asystent treningowy z Huawei Watch Fit Elegant

Watch Fit Elegant wyposażony jest w 1,64-calowy wyświetlacz AMOLED, umożliwia całodniowy monitoring natlenienia krwi SpO2, analizę tętna i snu, pomiar efektów treningu, a także wyświetlanie animacji z ćwiczeniami. Bateria urządzenia pozwala na 10 dni pracy na jednym ładowaniu. Użytkownik Huawei Watch Fit Elegant ma do wyboru aż 200 tarcz, które może zmieniać w zależności od nastroju czy stylu. Nowa funkcja Share OneHope umożliwia również szybkie i wygodne przesłanie tapety smartfona Huawei na smatwatch i ustawienie jej jako tarczy. Pasek wykonany jest z fluoroelastomeru, który nie podrażnia skóry i nadaje zegarkowi odpowiednią elastyczność, szczególnie przydatną w czasie treningu. Pełne naładowanie baterii zajmuje zaledwie 1,5 godziny i wystarcza nawet na 10 dni pracy. Zaledwie 5 minut ładowania pozwala wydłużyć czas pracy o jeden dzień.

ZOBACZ: Odświeżony laptop Huawei MateBook X Pro trafił do sprzedaży w nowej cenie

Mariola Bojarska – Ferenc, słynna trenerka fitness zaprosiła nas do swojego domu: Jak zamykam się w gabinecie nie wolno mi przeszkadzać!

Smartwatch obsługuje 96 trybów sportowych, w tym ćwiczenia na siłowni, bieganie, jazdę na rowerze, pływanie, jogę oraz dwanaście kursów fitness. Wbudowany w urządzenie GPS umożliwia dokładny pomiar efektów wykonywanych treningów. Smartwatch wyświetla też animacje ilustrujące wybrane ćwiczenia, dzięki czemu ćwiczący ma pewność, że trening wykonywany jest poprawnie i w odpowiedniej kolejności. Watch Fit Elegant automatycznie wykrywa też bieganie, szybki chód, ćwiczenia na orbitreku ekliptycznym oraz na urządzeniu imitującym wiosłowanie. Po skończonym treningu smartwatch wyświetli szereg praktycznych sugestii i wskazówek pozwalających udoskonalać trening w przyszłości.

Monitoring zdrowia i snu

Huawei Watch Fit Elegant szczegółowo monitoruje między innymi pokonywany dystans, spalane kalorie, tętno, tempo, a podczas treningów wyświetla praktyczne wskazówki, na przykład gdy tętno rośnie zbyt szybko. Smartwatch spełnia standard 5 ATM, dzięki czemu nie trzeba go zdejmować podczas pływania w basenie czy w morzu.

Huawei Watch Fit Elegant wyposażony jest w technologię TruSeen™ 4.0, która umożliwia ciągłe monitorowanie tętna – pomiar wykorzystywany jest nie tylko podczas ćwiczeń, ale również analizuje jakość snu czy poziom stresu. Pozwala kontrolować również cykl menstruacyjny. Funkcja TruSleep™ monitoruje czas i fazy snu, diagnozuje powszechne problemy ze snem i wskazuje sposoby jak sobie z nimi radzić. Kontroluje również poziom saturacji, czyli natlenienia krwi oraz maksymalny pułap tlenowy, czyli maksymalną ilość tlenu, którą organizm może pobrać podczas treningu.

Watch Fit Elegant pozwala na przechowywanie i słuchanie muzyki bezpośrednio z poziomu zegarka, bez konieczności zabierania ze sobą smartfona. Dodatkowo umożliwia robienie zdjęć, dzięki funkcji „zdalna migawka”. Połączenie smartwatcha z aplikacją Huawei Zdrowie pozwala zbierać i analizować wyniki, a także na bieżąco kontrolować informacje zebrane na temat stresu czy snu.

Huawei Watch Fit Elegant jest dostępny w sklepie internetowym huawei.pl oraz w oficjalnym sklepie Huawei Warszawa w galerii handlowej Westfield Arkadia (z powodu obostrzeń związanych z pandemią, sklep jest tymczasowo zamknięty).

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze