NBA Live 2009

2009-01-29 16:57

Realizm, jakiego jeszcze nie było i aktualizacje dostępne 24 godziny na dobę, a wszystko w formie przystępnej również dla początkującego, który chciałby zacząć przygodę z serią - to główne zalety NBA Live 2009.

Nowe możliwości w ataku, obronie i grze gwiazdami NBA sprawiają, że nie można oderwać się od ekranu. System NBA LIVE DNA odzwierciedla z niebywałą precyzją zachowania gracza NBA i dynamicznie dopasowuje je do sytuacji.

LIVE 365 przetwarza dane zawarte w NBA LIVE DNA i wprowadza je do gry. NBA LIVE 09 ani przez chwilę nie stoi w miejscu i na bieżąco oddaje wszystko to, co właśnie dzieje się w lidze: kontuzje zawodników, kontrakty podpisane w ostatniej chwili, niemoc gwiazd, objawienia ostatnich meczów.

Gra jest wyposażona w szereg nowych opcji, takich jak: Pick and Roll Controle, Defensive Lockdown czy Signature Playcalling, które umożliwią graczom sprawdzanie nowych wariantów gry ofensywnej i obronnej, prowadzenie akcji dwójkowych, kiwanie oponentów oraz konstruowanie szybkich kontrataków.

A jeśli ktoś zechce poprawić swoje umiejętności, może... wybrać się na obóz treningowy (NBA Academy).

Trailer:

Ocena gry: 9/10

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze