PKO Bank Polski

i

Autor: Shutterstock PKO BP

PKO Bank Polski robi ukłon w stronę uchodźców z Ukrainy. Serwis iPKO dostępny w języku ukraińskim

2022-05-23 16:36

Największy bank w Polsce PKO Bank Polski udostępnił serwis internetowy iPKO w języku ukraińskim. Nowa wersja językowa jest kolejną, po angielskiej, którą otrzymali w tym roku klienci.

Serwis iPKO w PKO BP w języku ukraińskim

PKO Bank Polski obsługuje coraz więcej klientów z zagranicy, w tym obywateli Ukrainy. Nowa wersja serwisu przygotowana dla tej grupy klientów umożliwi im dostęp do najpopularniejszych funkcji w języku ukraińskim. Klienci łatwo zrealizują nie tylko podstawowe operacje w rodzimym języku, ale także swobodnie będą mogli zarządzać ustawieniami konta, przeglądać szczegółową historię konta czy tworzyć zlecenia stałe i odbiorców zdefiniowanych. Oprócz tego, przetłumaczone zostały strony logowania.

- Udostępnienie iPKO w wersji ukraińskiej to nasza odpowiedź na oczekiwania klientów z Ukrainy, którzy tylko do końca marca br. założyli prawie 220 tys. kont w PKO Banku Polskim. Zależy nam na tym, by tej licznej grupie klientów – tak jak klientom z Polski – zapewnić wygodne zarządzanie finansami on-line i oferować najwyższą jakość obsługi w kanałach cyfrowych – mówi Łukasz Jaciubek, kierownik Zespołu Bankowości Internetowej w PKO Banku Polskim.

Marta Poślad Impact 22

Serwis iPKO w języku ukraińskim. Jak skorzystać?

Żeby skorzystać z nowej wersji serwisu wystarczy na stronie logowania w górnym rogu strony kliknąć ikonę flagi Polski oznaczoną literami „PL” i wybrać „UA”. To kolejne rozwiązanie dostępne w PKO Banku Polskim dla obywateli Ukrainy. Bank oferuje bezpłatne konto osobiste PKO Konto bez granic i ofertę promocyjną rachunków firmowych. Zniósł także opłaty za szybki przelew do Kredobanku i za zlecenie przelewu zagranicznego do każdego banku w Ukrainie. Udostępnia zarządzanie finansami w języku ukraińskim nie tylko w iPKO, ale także w aplikacji IKO. Ponadto w 100 oddziałach PKO Banku Polskiego, obywatele Ukrainy mogą wymienić na złote do 10 tys. hrywien.

Sonda
Korzystasz z bankowości elektronicznej?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze