Płatności zbliżeniowe na smartfonach Huawei P50 dzięki aplikacji Curve

2022-01-24 9:19
Huawei
Autor: SHUTTERSTOCK Huawei

Już 26 stycznia Huawei wprowadzi do sprzedaży w Polsce najnowsze smartfony z serii Huawei P50, a ich nabywcy będą mogli korzystać z wygodnych płatności zbliżeniowych NFC dzięki aplikacji Curve. Użytkownicy, którzy pobiorą aplikację z AppGallery, otrzymają cashback za dokonanie transakcji za pośrednictwem Curve – 1 proc. zwrotu za zakupy w wybranych sklepach, restauracjach czy serwisach internetowych oraz 5 proc. za zakupy dokonane w sklepie internetowym huawei.pl.

Curve, dostępna w AppGallery dla użytkowników smartfonów Huawei z HMS, pozwala łączyć wszystkie karty debetowe, kredytowe i lojalnościowe w jednej aplikacji, dzięki czemu użytkownicy uzyskują dostęp do płatności zbliżeniowych na swoich smartfonach. Aplikacja współpracuje z dowolnym bankiem lub dostawcą kart płatniczych niezależnie od lokalizacji użytkownika i jest dostępna w Polsce oraz w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej i krajach nordyckich. - Użytkownicy Huawei mogą teraz płacić smartfonem w bardzo prosty sposób, dzięki sprawdzonemu, łatwemu w użyciu oraz wysoce funkcjonalnemu rozwiązaniu. Dotyczy to także smartfonów z najnowszej serii Huawei P50 – mówi Derek Yu, Huawei CBG President w regionie CEE&Nordics.

Aplikacja umożliwia cofnięcie transakcji wykonanej daną kartą i dokonanie płatności inną kartą płatniczą w ciągu 90 dni. Curve automatycznie przełącza również karty, jeśli na domyślnym koncie nie ma wystarczających środków do zrealizowania transakcji. - Naszą misją jest upraszczanie życia ludzi, a uruchomienie Curve Pay dla klientów Huawei pozwala nam oferować wygodne płatności jeszcze większej liczbie osób w całej Europie. Każdy powinien mieć dostęp do inteligentnych rozwiązań płatniczych, a nasza aplikacja pozwala na płatności zbliżeniowe dbając przy tym o komfort użytkowników – mówi Shachar Bialick, założyciel i CEO w Curve.

Tańczące z promocjami 24.01.2022r.

Huawei AppGallery to sklep, który globalnie oferuje dostęp do ponad 177 tysięcy aplikacji zintegrowanych z HMS, a więc w pełni funkcjonalnych na urządzeniach Huawei opartych o autorski system usług mobilnych. Każdego miesiąca ze sklepu korzysta ponad 560 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie. Sklep jest częścią ekosystemu opartego na Huawei Mobile Services (HMS), w skład którego wchodzą takie usługi jak Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huawei.

Sonda
Jak często wymieniasz smartfona na nowy model?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze