Huawei

i

Autor: SHUTTERSTOCK Huawei

Płatności zbliżeniowe na smartfonach Huawei P50 dzięki aplikacji Curve

2022-01-24 9:19

Już 26 stycznia Huawei wprowadzi do sprzedaży w Polsce najnowsze smartfony z serii Huawei P50, a ich nabywcy będą mogli korzystać z wygodnych płatności zbliżeniowych NFC dzięki aplikacji Curve. Użytkownicy, którzy pobiorą aplikację z AppGallery, otrzymają cashback za dokonanie transakcji za pośrednictwem Curve – 1 proc. zwrotu za zakupy w wybranych sklepach, restauracjach czy serwisach internetowych oraz 5 proc. za zakupy dokonane w sklepie internetowym huawei.pl.

Curve, dostępna w AppGallery dla użytkowników smartfonów Huawei z HMS, pozwala łączyć wszystkie karty debetowe, kredytowe i lojalnościowe w jednej aplikacji, dzięki czemu użytkownicy uzyskują dostęp do płatności zbliżeniowych na swoich smartfonach. Aplikacja współpracuje z dowolnym bankiem lub dostawcą kart płatniczych niezależnie od lokalizacji użytkownika i jest dostępna w Polsce oraz w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej i krajach nordyckich. - Użytkownicy Huawei mogą teraz płacić smartfonem w bardzo prosty sposób, dzięki sprawdzonemu, łatwemu w użyciu oraz wysoce funkcjonalnemu rozwiązaniu. Dotyczy to także smartfonów z najnowszej serii Huawei P50 – mówi Derek Yu, Huawei CBG President w regionie CEE&Nordics.

Aplikacja umożliwia cofnięcie transakcji wykonanej daną kartą i dokonanie płatności inną kartą płatniczą w ciągu 90 dni. Curve automatycznie przełącza również karty, jeśli na domyślnym koncie nie ma wystarczających środków do zrealizowania transakcji. - Naszą misją jest upraszczanie życia ludzi, a uruchomienie Curve Pay dla klientów Huawei pozwala nam oferować wygodne płatności jeszcze większej liczbie osób w całej Europie. Każdy powinien mieć dostęp do inteligentnych rozwiązań płatniczych, a nasza aplikacja pozwala na płatności zbliżeniowe dbając przy tym o komfort użytkowników – mówi Shachar Bialick, założyciel i CEO w Curve.

Tańczące z promocjami 24.01.2022r.

Huawei AppGallery to sklep, który globalnie oferuje dostęp do ponad 177 tysięcy aplikacji zintegrowanych z HMS, a więc w pełni funkcjonalnych na urządzeniach Huawei opartych o autorski system usług mobilnych. Każdego miesiąca ze sklepu korzysta ponad 560 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie. Sklep jest częścią ekosystemu opartego na Huawei Mobile Services (HMS), w skład którego wchodzą takie usługi jak Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huawei.

Sonda
Jak często wymieniasz smartfona na nowy model?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze