Wielkanocne promocje na urządzeniach mobilnych

2016-03-24 18:40

Zwolenników aplikacji zakupowych na urządzenia mobilne przybywa, jednak w dalszym ciągu nie każdy użytkownik smartfona czy tabletu wie o ich istnieniu. Niektórzy zastanawiają się także, jak z nich korzystać. Taka praktyczna wiedza przyda się przed świętami Wielkiej Nocy. Sprawdziliśmy, na jakie promocje w dyskontach spożywczych, hiper- i supermarketach mogą liczyć użytkownicy wybranych aplikacji. Podpowiadamy także, jak się nimi posługiwać.

Dlaczego aplikacja mobilna?
Jak przed każdą Wielkanocą, również w tym roku sklepy kuszą przecenami odzieży, obuwia czy sprzętu elektronicznego. Produkty te cieszą się dużą popularnością wśród użytkowników zniżkowych aplikacji mobilnych, wśród których warto wymienić Qpony.pl i Kodyrabatowe.pl. Nie każdy jednak wie, że na urządzeniu mobilnym można także przejrzeć gazetkę promocyjną hipermarketu i sprawdzić, gdzie warto udać się na wielkanocne zakupy.

Jak to działa?
Przede wszystkim aplikację należy pobrać na swoje urządzenie. Kodyrabatowe.pl zrobimy są dostępne w sklepach Google Play i App Store. Qpony.pl ściągniemy na urządzenia działające w systemach Android, iOS lub Windows. Obie aplikacje są bezpłatne.

Kodyrabatowe.pl
Po uruchomieniu aplikacji Kodyrabatowe.pl na stronie wyświetlą się oferty ze zniżkami. W przypadku sklepu czy punktu usługowego offline należy pokazać elektroniczny kupon sprzedawcy. Jeżeli trafimy na propozycję sklepu działającego online, aplikacja przekieruje nas bezpośrednio na stronę z promocją. W przypadku stacjonarnego hipermarketu, za pośrednictwem kodów rabatowch możemy przejść bezpośrednio do gazetki promocyjnej.

Może zainteresować cię także: Nowy iPhone SE i iPad Pro już w sprzedaży [CENY]

I tak za pomocą aplikacji sprawdzimy wielkanocną ofertę Auchan ze świątecznymi koszykami, świeczkami i figurkami albo dowiemy się o 20-procentowej przecenie na szynki, kabanosy i kiełbasy w Lidlu. Aplikacja pozwala sprawdzić, w których sklepach obowiązuje promocja i w jakiej odległości od naszej lokalizacji znajduje się dane miejsce.

Osoby, które wolą przejrzeć zniżki na desktopie, bez konieczności pobierania aplikacji, zrobią to pod adresem Kodyrabatowe.pl. Po kliknięciu w kategorię „jedzenie” internaucie wyświetlą się aktualne oferty promocyjne sklepów i hurtowni spożywczych online, np. kod rabatowy na oliwę albo oferta darmowej dostawy zakupów zrobionych w Cosdlazdrowia.pl. Okazuje się jednak, że wybór wielkanocnych produktów w aplikacji jest ubogi.

Qpony.pl
Cennym źródłem informacji dla łowców przecen jest aplikacja Qpony.pl. Umożliwia ona zarówno przeglądanie elektronicznych kuponów rabatowych, jak i papierowych gazetek promocyjnych. Aby to zrobić, po uruchomieniu aplikacji należy wybrać jeden z dwóch działów – „Kupony” lub „Gazetki”. W tym drugim zgrupowano propozycje licznych sklepów z artykułami spożywczymi. Wśród nich znajdziemy gazetki promocyjne Biedronki, Carrefoura, Chaty Polskiej, Auchan czy E.Leclerca. Dzięki temu rozwiązaniu internauta w szybki sposób porówna różne oferty, np. ceny wędlin, ciast i bakalii.

Przeczytaj również: Polski konkurent Ubera dostanie 8 milionów

Zwolennicy elektronicznych kuponów do pobrania na smartfona lub tablet także znajdą coś dla siebie. Niestety, po odwiedzeniu działu „Kupony” przekonamy się, że wśród dostępnych w aplikacji propozycji przeważają oferty odzieżowe, co może wywołać poczucie zawodu przed wielkanocnymi zakupami. Jednak również tutaj dowiemy się o 20-procentowej zniżce na ciastka i wafle w Biedronce albo ofercie Rossmanna, dzięki której przygotujemy świąteczny stroik albo wielkanocną zastawę. Na razie tego typu propozycje znajdują się w zdecydowanej mniejszości.

Oszczędzanie z aplikacją mobilną
Zarówno Kodyrabatowe.pl, jak i Qpony.pl pozwalają wybrać interesującą nas lokalizację, dzięki czemu aplikacja wskaże sklepy znajdujące się w naszej okolicy. Z pewnością stanowi to duże ułatwienie dla kupujących, którzy chcą zrobić wielkanocne zakupy w przemyślany sposób, a przede wszystkim – zaoszczędzić.

Artykuł powstał w oparciu o testy obu aplikacji.

Źródła: Kodyrabatowe.pl, Qpony.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze