Xiaomi

i

Autor: SHUTTERSTOCK Xiaomi

Xiaomi zamyka swoje sklepy. Mi Store w Polsce nieczynne do odwołania

2020-03-17 18:35

Chiński gigant idzie w ślad wielu firm i zamyka swoje stacjonarne sklepy w trosce o zdrowie i życie pracowników oraz klientów. Cała sprzedaż Xiaomi przenosi się do autoryzowanych sklepów internetowych: mi-home.pl, mi-store.pl oraz mimarkt.pl, które działają normalnie. W sklepach online Xiaomi przygotowało ofertę specjalną, która obejmuje m.in. najnowsze smartfony producenta. Dodatkowo klienci mogą liczyć na darmową dostawę.

We sklepach online Xiaomi przygotowało ofertę specjalną, która obejmuje m.in. najnowsze smartfony producenta. Dodatkowo klienci mogą liczyć na darmową dostawę (klepy internetowe mi-home.pl oraz mi-store.pl oferują darmową dostawę zakupów powyżej 99 zł, natomiast mimarkt.pl dostarczy za darmo zakupy do paczkomatu), zakupy ratalne, a także możliwość zwrotu zakupionych produktów w ciągu 30 dni. Oferta obowiązuje do 29 marca 2020 r. - czytamy w komunikacie prasowym.

ZOBACZ TAKŻE: Wielka premiera nowości Xiaomi. Świat ujrzał smartfony Mi 10 oraz Mi 10 Pro

Smartfony objęte ofertą specjalną:

·       Redmi 7A 16GB w cenie 349 zł 

·       Redmi 8A 32GB w cenie od 499 zł 

·       Redmi Note 8 Pro 64GB w cenie 999 zł

·       Redmi Note 8 Pro 128GB w cenie 1099 zł

·       Xiaomi Mi Note 10 128GB w cenie 2199 zł

Jak dodaje Xiaomi Polska, klienci, którzy zdecydują się na zakup smartfonu Xiaomi Mi 9T Pro 128GB otrzymają bon o wartości 300 zł do wykorzystania podczas kolejnych zakupów na stronie internetowej. Produkty zakupione w oficjalnych sklepach Xiaomi są objęte dwuletnią gwarancją - wyjątkiem są akcesoria do telefonów objęte sześciomiesięczną gwarancją. 

Najnowsze