Zenek Martyniuk Cleo

i

Autor: AKPA

Ale będą wściekli! Zenek Marytniuk, Cleo, Kwiatkowski. Wyciekły ich zarobki

2020-12-31 12:25

Tegoroczny „Sylwester Marzeń z Dwójką” zostanie zorganizowany w Ostródzie na Mazurach. Ze względu na pandemię koronawirusa imprezy sylwestrowe realizowane przez stacje telewizyjne odbywają się bez udziału gości, a niektóre z TV w ogóle zrezygnowały z organizacji sylwestra. W pechowym 2020 roku gwiazdy estrady otrzymają też niższe stawki za koncerty - mimo to ich zarobki za sylwestrowy występ przyprawiają o zawrót głowy.

Sylwestrowe zarobki gwiazd

Według ramówki TVP2 – „Sylwester Marzeń z Dwójką” zacznie się o godz. 19:45 i potrwa do 0:15, a zaraz potem rozpocząć się ma jej powtórka. Na scenie zobaczymy: Cleo, Zenek Martyniuk. Roxie Węgiel, Golec uOrkiestra, Marcin Miller i Boys, Viki Gabor, Thomas Anders i Modern Talking Band, Helena Vondráčková, Gromee, Zespół Weekend, Zespół Milano. Z kolei Polsat ogłosił, że w br. zorganizuje koncert sylwestrowy w dwóch studiach w Warszawie, bez udziału publiczności. Wystąpią m.in. Dawid Kwiatkowski, Alicja Majewska, Loony, Boney M. i Maizie Williams. Natomiast TVN w wieczór sylwestrowy będzie pokazywać filmy fabularne.

Dotychczas w jedną noc artyści zbijali krocie. Podobnie jak na reklamach i na trasach koncertowych przed pandemią. W 2019 roku Cleo odnotowała, że zagrała aż 215 koncertów, a łącznie śpiewała na nich przez 14 200 minut. Stawka koncertowa wokalistki wynosi 35 tys. – a to oznacza, że przez rok na koncertach zarobiła ponad 7,5 mln zł! A to daje aż 530 zł za minutę śpiewania. 

SZOKUJĄCE! Gwiazda Fame MMA Marta Linkiewicz zrobiła to za 200 000

Sonda
Czy w Sylwestra 2020/21 zostajesz w domu?

W 2018 r. gwiazda w sylwestrową noc wzbogaciła się aż o 200 tys. zł. Jako jedyna piosenkarka miała aż trzy koncerty. Pierwszy odbył się w Warszawie na placu Bankowym. Po nim zaraz popędziła do Łomży, by zaśpiewać na plenerowej imprezie na Starym Rynku. A to nie wszystko, bo udało jej się złapać na dodatkową fuchę - koncert na zamkniętej imprezie jednej z firm. W tym roku zarobki gwiazd estrady za noc sylwestrową - choć wciąż niewyobrażalne dla przeciętnych obywateli, będą znacznie skromniejsze dla artystów.

Ile zarabia Zenek Martyniuk?Zenek Martyniuk w reklamie Media Markt zarobił fortunę. Jak dowiedział się Super Express, za 34-sekundową reklamę piosenkarz dostał okrągły milion złotych. Zdecydowanie mniej król disco polo otrzyma w tym roku podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką. Budżety organizatorów są mocno obcięte w porównaniu do ubiegłych lat i za występy oferują znacznie mniejszą gażę. Ile zarobi Zenek Martyniuk, Cleo czy zespół Boys?

Tegoroczne imprezy sylwestrowe nagrywane są w studiu, w ciągu dnia, gwiazdy więc nie marzną i mogą powitać nowy rok w gronie rodzinnym. Według “Super Expressu” królem sylwestra w TVP został Zenek Martyniuk (51 l.), choć trudno tutaj mówić o wielkim sukcesie finansowym – do tej pory gwiazdor disco polo mógł liczyć na ponad 100 tys. zł – w tym roku musiał zadowolić się połową tej stawki. 

Podsumowanie 2020 roku. Jak będziemy go wspominać?

Jeszcze mniej zarobią jego koledzy z zespołu Boys – na ich konto wpłynie ok. 35 tys. zł, czyli 30 proc. tego, co do tej pory. Cleo (37 l.) z kolei zamiast 70 tys. zł otrzyma „jedynie” 30 tys. zł. Na konkurencyjnej imprezie sylwestrowej Polsatu wystąpi m.in. Dawid Kwiatkowski (24 l.), o którym można powiedzieć, że jest największym przegranym roku. Młody gwiazdor wzbogaci się o 40 tys. zł, choć do tej pory dostawał nawet 150 tys. zł!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany