Biedronka

i

Autor: SHUTTERSTOCK Biedronka

Biedronka. Gigantyczne promocje. Jabłka za grosze, kiełbasa i soki za darmo [TAŃCZĄCE Z PROMOCJAMI]

2022-03-18 13:12

Stale rosnące ceny powodują, że coraz częściej interesujemy się promocjami. W nowym odcinku cyklu „Tańczące z promocjami” sprawdzamy ofertę Biedronki. Nie zawiedziemy się robiąc zakupy w popularnym dyskoncie. Mięso za połowę ceny, wyjątkowo tanie jabłka, spore rabaty na sery. Hitem jest promocja na kiełbasę śląską i soki. Zobacz najnowszy odcinek

Ceny galopują, ale dzięki promocjom w Biedronce możemy zrobić zakupy z korzyścią dla domowego budżetu. Dodatkowo mamy szansę wygrać aż 500 tys. zł mieszkanie lub dom w loterii.

W ofercie dyskontu znajdziemy sporo dobrych propozycji. Chude mięso mielone z szynki wieprzowej w promocji ma cenę 4,75 zł/500 g, jeśli kupimy 3 opakowania. Tylko 3,75 zł/kg kosztuje świeża ćwiartka z kurczaka, dużo tańsza jest świeża kaczka bez podrobów – 8,99 zł/kg. Tyle samo zapłacimy za karkówkę wieprzową bez kości kupimy już za 8,99 zł/kg. Ta promocja jest ważna tylko w sobotę 19.03, przy zakupie innych produktów za min. 29 zł. ( z kartą Moja Biedronka).

250 zł dopłaty na nowy telewizor. Sprawdź, jak otrzymać pieniądze

Hitem jest promocja na kiełbasę śląską. Przy zakupie jednego opakowania o wadze 550 g, drugie takie samo dostajemy za darmo. Podobnie zaoszczędzimy kupując 2 opakowania wędzonego łososia. Drugie opakowanie jest tańsze o 50 proc. Rodzaje ryby możemy mieszać. Oferta obowiązuje w dn. 18-19.03. W promocji jest ser mozzarella – 1,69 zł (cena przy zakupie 4 opakowań) oraz mozzarella wiórki, plastry - 2,99 zł (przy zakupie 2 opakowań). Atrakcyjną cenę ma też ser pleśniowy gold, blue, green Delikate – 3,29 zł, też warunkiem jest zakup dwóch opakowań.

W super cenie są polskie jabłka – 1,39 zł/kg, brokuł – 3,49 zł za sztukę i kiwi- 0,79 zł za sztukę. Opakowanie, 1 kg mandarynek kosztuje tylko 3,99 zł. Promocja 2 +1 gratis obejmuje wszystkie soki, smoothie i lemoniady Vital Fresh, czyli kupują dwa dowolne produkty, trzeci dostaniemy w prezencie.

Średnie krajowe wynagrodzenie idzie w górę. Jaka jest średnia płaca w Polsce? Najnowsze dane GUS

Rodzaje napojów możemy dowolnie wybierać. Nie możemy przegapić promocji na słodkości. Wszystkie cukierki na wagę z kartą Moja Biedronka kosztują 30 proc. mniej. Kupując dwie czekolady Bąbello, za jedna tabliczkę zapłacimy tylko 2,29 zł. Mamy też dobrą promocję na czekolady Allegro, Jak kupimy 3 dowolne opakowania, jedno jest w cenie 1,35 zł.

Tańczące z promocjami 17.03.2022
Sonda
W którym sklepie są lepsze promocje - Lidl czy Biedronka?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze