Podwyżka cen w Biedronce

i

Autor: materiały prasowe SZOK! Olbrzymia podwyżka cen w Biedronce. Sprawdź, ile zapłacisz

Biedronka. Kultowa promocja na masło, kiełbasa za 1 zł, soki za darmo [TAŃCZĄCE Z PROMOCJAMI]

2022-01-18 15:48

Galopujące ceny powodują, że coraz częściej polujemy na promocje. W najnowszym odcinku cyklu „Tańczące z promocjami” sprawdzamy ofertę Biedronki. Warto zrobić zakupy w popularnym dyskoncie. Mięso i kiełbasa za połowę ceny, pomarańcze tańsze od jabłek i super promocja na dobre polskie masło. Zobacz najnowszy odcinek programu.

Nowa promocja Biedronki

Ceny rosną, ale dzięki promocjom możemy zrobić zakupy nie nadwyrężając kieszeni. A możę być jeszcze tanie w momencie wprowadzenia zerowej stawki VAT na żywność od 1 lutego. W najnowszej ofercie Biedronki znajdziemy sporo dobrych propozycji. Karkówkę wieprzową bez kości kupimy już za 8,99 zł/kg ( z kartą Moja Biedronka). Chude mięso mielone z szynki wieprzowej w promocji ma cenę 4,99 zł/500 g, jeśli nabędziemy 3 opakowania. Promocyjną cenę ma również kiełbasa podwawelska – 9,90 zł/kg i parówki z szynki – 2,99 zł/250 g – przy zakupie 2 opakowań. Podobnie zaoszczędzimy kupując 2 opakowania wędzonego łososia. Drugie opakowanie jest (z kartą Moja Biedronka) tańsze o 50 proc. Rodzaje ryby możemy mieszać.

Biedronka wraca też z kultową promocją na masło ekstra polskie Mlekovita. Jak kupimy 3 kostki, to za jedno opakowanie zapłacimy 4,99 zł. W promocji jest też ser mozzarella – 1,99 zł ( cena przy zakupie 3 opakowań). Za darmo możemy dostać serek waniliowy prosty skład Tutti – promocja 3+1 gratis oraz jogurty i kefiry naturalne – promocja 2+1 gratis. W super cenie są pomarańcze deserowe – 2,49 zł/kg, kalafior - 4,99 zł za sztukę i pomidory śliwkowe – 3,99zł/500 g. Promocja 2 +1 gratis obejmuje wszystkie soki, smoothie i lemoniady Vital Fresh, czyli kupują dwa dowolne produkty, trzeci dostaniemy w prezencie.

Już niedługo będziemy obchodzić Dzień Babci i Dzień Dziadka. Nie możemy więc przegapić promocji na słodkości. Z kartą Moja Biedronka za pyszne czekoladki Merci zapłacimy tylko 10,99 zł (cena obowiązuje przy zakupie 2 opakowań). Tak samo kupując dwie czekolady gorzkie Luximo, za jedna tabliczkę zapłacimy tylko 2,79 zł.

Tańczące z Promocjami 18.01.2022
Sonda
Robisz zakupy w Biedronce?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze