Biedronka

i

Autor: Shutterstock Biedronka nie jest już najtańszą siecią detaliczną

Biedronka – NOWE promocje. Mięso mielone za 4 zł, jabłka za 2 zł, zupy i kosmetyki za DARMO! [GALERIA]

2021-01-07 6:32

Biedronka już od czwartku zaskakuje, jak zawsze, promocjami i wielkimi wyprzedażami. Klienci sieci tym razem nie tylko będą mogli taniej kupić mięso mielone, mleko czy sery, ale także polskie jabłka. Mamy też wielką wyprzedaż wybranych kosmetyków, jeśli kupimy jeden drugi dostaniemy za darmo. Zadowoleni z oferty będą też miłośnicy kuchni azjatyckiej.

Od czwartku mamy nową wielką promocję w sklepach Biedronki. Możemy kupić wszystkie mięsa mielone drobiowe w cenie 3,99 zł za opakowanie, jeśli kupimy dwa dowolne opakowania. Z kartą Moja Biedronka połowę ceny zapłacimy za szynkę wieprzową bez kości – 8,99 zł/kg. Mamy też dużą promocję na polskie jabłka, różne gatunki są cenie 1,99 zł za kg. Tańsze są też mandarynki i grapefruity różowe – 3,99 zł/kg czy pomidory śliwkowe. Opakowanie o wadze 500 g kosztuje 2,99 zł. Tylko w piątek i w sobotę 8-9. 01. z kartą Moja Biedronka filet z piersi kurczaka kupimy za 7,99 zł/kg, a za 1 litr mleka UHT 3,2 proc. zapłacimy tylko 1,49 zł, pod warunkiem, że weźmiemy 6 opakowań. Warto kupić ser w plastrach Salami, opakowanie o wadze 800 g jest w cenie 12,49 zł i zupy w promocji 2+1 gratis, do wyboru ogórkowa, krem z dyni, w stylu marokańskim. Fani smaków kuchni azjatyckiej od czwartku mogą kupić wiele produktów z Azji – m.in. sosy, makarony, ryż, zupy, sajgonki, pierożki, przyprawy, mleczko kokosowe.

Zenek i Kozidrak w Biedronce! Wielki koncert za darmo

Cola w Polsce droższa, niż... w USA i Niemczech!

Biedronka promuje też proszek do prania E- opakowanie XXXL kosztuje 24,99 zł. Jedno pranie z użyciem tego proszku to koszt zaledwie 25 groszy. Nie sposób też nie skorzystać z wielkiej wyprzedaży kosmetyków. Z kartą Moja Biedronka drugi produkt renomowanych marek takich jak Gillette, Nivea, Fa, Scholl czy Corega. dostaniemy za darmo. Sprawdź w galerii nową ofertę Biedronki

Cola tylko dla bogatych, jak w PRL-u. Efekt podatku cukrowego.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze