Biedronka

i

Autor: Unsplash.com

Upominki od firmy

Biedronka rozda pracownikom 70 tys. voucherów wartych 1000 złotych i ponad 161 tys. paczek

2023-12-07 10:31

Prawie 70 tys. pracowników sieci Biedronka na stanowiskach niemenedżerskich, otrzyma od 6 grudnia 2023 roku specjalne rabaty w wysokości 1000 zł w formie voucherów do wykorzystania w sklepach sieci. Kwota świątecznych rabatów w postaci voucherów wyniesie około 70 mln zł. Na pakiet świąteczny, w tym ponad 161 tysięcy paczek dla pracowników i ich dzieci, firma wydała blisko 93 miliony złotych. Tym samym największa sieć handlowa w kraju z okazji świąt Bożego Narodzenia przeznaczyła dla swoich pracowników rekordową kwotę ponad 160 milionów złotych - informuje sieć.

Paczki świąteczne w Biedronce

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia sieć Biedronka, doceniając starania pracowników i współpracowników, postanowiła przekazać dodatkową nagrodę w postaci voucherów opiewających na kwotę tysiąca złotych. Otrzyma je prawie 70 tys. pracowników sieci Biedronka na stanowiskach niemenedżerskich w sklepach, centrach dystrybucyjnych oraz biurach. Vouchery otrzymają również załogi sklepów agencyjnych oraz wybrani współpracownicy, w tym m.in. pracownicy agencji ochrony. Biedronka przeznaczyła na ten cel około 70 milionów złotych i finansuje go ze środków własnych. Vouchery mogą być wykorzystane do końca stycznia 2024 r. Wcześniej pracownicy Biedronki otrzymali paczki świąteczne dla siebie i swoich dzieci, które stanowią tradycyjny element pakietu świątecznego oferowanego przez Biedronkę. Firma przygotowuje 4 rodzaje paczek dla dzieci w zależności od wieku (0-2 lata, 3-6 lat, 7-10 lat, 11-18 lat). W tym roku paczki otrzymało ponad 81 tysięcy pracowników i 80 tysięcy ich dzieci.

Jak podaje Biedronka, tegoroczne zestawy dla dzieci pracowników Biedronki zostały stworzone z myślą aż o 4 grupach wiekowych, tak aby jak najlepiej dopasować skład do zdolności i potrzeb charakterystycznych dla każdego wieku. Zaś pracownicy w swoich paczkach znaleźli zestaw garnków, kuchenny zestaw tekstylny oraz słodycze.

Prezenty dla dzieci pracowników

Najmłodsze dzieci (0-2 lata) otrzymały stół z klockami, samochód sorter kształtów, kreatywną układankę magnetyczną, książkę z serii „Jadzia Pętelka" oraz pomagającą maluchom odkrywać bogactwo uczuć grę memo „Poznaję emocje". W paczce dla nieco starszych dzieci (3-6 lat) znalazł się interaktywny długopis, gra planszowa "Bandit Project", ciastolina, zestaw klocków, zdrapywanka, stempelki i zmywalne tatuaże. Kolejna grupa wiekowa (7-10) w swojej paczce znalazła grę zręcznościową "Łowienie rybek", puzzle świecące w ciemności, grę karcianą "Spór o bór", zdrapywankę i zestaw zagadek logicznych dla gotowych na wyzwania młodych umysłów. Dla nastolatków (11-18 lat) Biedronka przygotowała puzzle świecące w ciemności, grę strategiczną Sequence, grę Gangster City, rzutki i planszówkę Wirus, jedną najlepiej ocenianych gier karcianych ostatnich miesięcy.

Siec podaje, że oprócz paczek, w ramach pakietu świątecznego, pracownicy otrzymali zasilenie finansowe w postaci e-kodów pracowniczych, którymi mogą zapłacić za zakupy w Biedronce lub Hebe. Kwoty zasileń poszczególnych e-kodów różnią się w zależności od progu dochodowego i wynoszą od 490 zł do 610 zł.

QUIZ PRL. „Choinko, choinko zielona”, czyli szkolne zabawy choinkowe w PRL. Łza się kręci w oku

Pytanie 1 z 10
Salę gimnastyczną lub klasę lekcyjną po szkolnej zabawie:
Zabawy świąteczne w PRL
Pieniądze to nie wszystko - Marek Zuber
Najnowsze