Biedronka

i

Autor: ☮ flickr.com Biedronka

Biedronka rozdaje piwo. Nie uwierzysz, ile butelek możesz dostać za darmo!

2022-02-04 12:00

Promocje w Biedronce to zawsze szansa do zrobienia tanich zakupów. Często mamy tez okazję, spełniając odpowiednie warunki, wybrane produkty dostać za darmo. Tylko w sobotę 5.02.oferta Biedronki zachwyci wszystkich fanów piwa. W promocji mogą dostać za darmo aż 12 piw. Sprawdź, co musisz zrobić, żeby je zdobyć.

Promocja na darmowe piwo w Biedronce stała się już kultowa. W sobotę 5.02. powraca w wydaniu „12 +12 gratis”. Ponowne wprowadzenie do sklepów promocji na piwo to odpowiedź na oczekiwania wielu klientów. W ofercie znajdują się różnego rodzaju piwa, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Promocją objęte będą produkty znanych i lubianych przez klientów marek, takich jak: Żywiec, Somersby, Heineken, Desperados, Carlsberg, Zlatý Bažant oraz KARMI.

Nadciąga podwyżka dla emerytów! Minister Maląg podała datę

Przy zakupie 24 butelek wybranych piw, od ceny łącznej zakupów zostanie naliczony rabat o wartości 12 najtańszych butelek. Jeśli produkty są w tej samej cenie, zniżka obejmie 12 z nich, a rabat zostanie rozłożony proporcjonalnie na wszystkie kupowane butelki. Piwa (również bezalkoholowe) będzie można kupić w butelkach o różnych pojemnościach: 0,33 l, 0,4 l, 0,5 l lub 0,58 l.

piwo za darmo

i

Autor: MATERIAŁY PRASOWE piwo za darmo

Promocja ważna z kartą Moja Biedronka obowiązuje w godzinach otwarcia sklepów sieci tylko w sobotę, 05 lutego 2022 r. lub do wyczerpania zapasów. Łączny limit dzienny 24 piwa w butelkach bezzwrotnych ( max. 12 gratis) na kartę Moja Biedronka. Piwa promocyjne można mieszać dowolnie, według uznania.

Dla Niemców ceny w polskich sklepach są niskie
Sonda
Czy polujesz na promocje?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze